Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A gyerekek miért szeretik...

A gyerekek miért szeretik ennyire herén rugdosni egymást?

Figyelt kérdés

Már az én időmben is "divat" volt ez általános iskolában főleg alsó tagozatban. Egyes lányok és fiúk is szinte a legkisebb nézeteltérést is azzal akarták megoldani(és sokszor oldották is meg) hogy herén rúgták a másikat akár annyira hogy az fetrengett a fájdalomtól. Én sohasem nyúltam ehhez a megoldáshoz egyrészt mert szerintem túl durva sok esetben másrészt meg tudtam mennyire fáj ha mogyorón rúgják az embert. Például unokatesómnak szokása volt, hogy még párnacsatánál is állandóan megpróbált úgy megrúgni hogy összeroggyak a fájdalomtól.

Sok gyerek miért ennyire gonosz? Miért pont a másik gyerek legérzékenyebb testrészét veszik célba? Nem érzik át a súlyát hogy jobb esetben is ok nélkül okoznak hatalmas fájdalmat a másiknak rossz esetben meg akár maradandó sérülést? Sajnos ez manapság id sláger az iskolások között.



febr. 28. 20:18
 1/4 grafno ***** válasza:
30%
Vicces szerintem. 2unokaocsem is ezzen hobbizott egy darabig... míg le nem szoktak róla gyorsan :D
febr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Ja de annak nem vicces aki a földre rogy fájdalmában.
febr. 28. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#1:

Ja, de ha téged rúgnak meg ott, az már meg nem az, ugye.

febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29%

Nekünk hetedikben volt ez divat egy pár hétig, de nem rúgtuk, csak kézfejjel meglegyintettük a másikat. Verekedésnél nagyon ritka volt a tökönrúgás. Szerintem ez ma sincs másképp.

Egyébként én nagyon élveztem a látványt, amikor a másik összeesett :)

febr. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!