Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az eltűnt 1-5 éves kisgyermeke...

Az eltűnt 1-5 éves kisgyermekek, hogy tűnnek el? Annyira szívbemarkoló látni a police.hun, hogy van pl alig 1 éves is...

Figyelt kérdés
márc. 1. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Az egyik szülő a másik tudta nélkül viszi valahova.
márc. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi találtunk utcán másfél év körüli kisgyereket pizsamában, mezítláb. Egy Balatonparti kisvárosban délután. A család a nyaralóban jól érezte magát. A kicsit gondolom, letették aludni, de felébredt, és kijött. Se az ajtó, se az utcára nyíló kiskapu nem volt még csak kilincsre se zárva. Így találtuk meg, hogy honnan jöhetett. A család enyhe csodálkozással vette tudomásul a dolgot. Nekem akkor még nem volt gyerekem, de ijesztőbbnek éreztem az egészet, mint a hozzátartozók.
márc. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
99%
Vagy az egyik szülő viszi el, vagy pl. ismerős/rokon/haver. Általában itt nem normális családokra kell gondolni, hanem ahol átjáróház van, mindig ott nyüzsög valami alkesz haver, lepukkant putrik, ahol a gyerekekre senki nem figyel, hanem csapódnak jobbra-balra csürhében.
márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

Valószínűleg emberrablás az egyik szülő elviszi a bírósági döntés ellenére

Rosszabb esetben gyilkosság vagy baleset

márc. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan állami gondozásból szöknek haza (lopják ki őket), otthon meg bújtatják őket.
márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2es, ez elég durva, régen sem értettem ezeket, most pedig egyenesen rosszul lennék, ha az én másfél évesem tűnne elm
márc. 1. 21:24
 7/10 anonim ***** válasza:
98%

Hozzánk egyszer egy 2 éves gyerek jött be a nyitott kapun. Pont az udvaron voltam, vártam, hogy jön utána valaki, hátha csak sétálnak. Senki. Vagy 5-10 percig senki sem kereste. Aztán mire elindultam vele az utcán, már kereste az anyja. A gyerek kinyitotta a kapujukat, amit nem zárt kulcsra. Az a szerencséje, hogy egy kis utcában lakunk, meg hogy be tudott hozzánk jönni, és pont kint voltam én is. Egyéb esetben a fene tudja hova ment volna, vagy mi történt volna vele egy forgalmas út mellett. (5 éves a fiam, de azóta is mindig zárom kulcsra a kaput.)

Ezek után én elég sokmindent el tudok képzelni...

márc. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

A kétévesemet nem tudom leszoktatni arról, hogy a boltban kitépje a kezét a kezemből és elrohanjon "bújócskázni". Szaladok utána, de nevetve szalad előlem. Amikor pedig sikerül elbújnia, szólongatom a nevén, és nem válaszol. Eddig úgy sikerült megtalalni, hogy szerencsére nem tudja visszatartani a kuncogást, és ha közel vagyok meghallom.


Egyszülős család vagyunk, nagyszülői segítség nélkül. Igyekszem vele olyankor boltba menni, amikor kisebb az embertömeg, de nem tudok nélküle menni bevásárolni.


Milliószor megbeszéltük itthon, hogy nem vicces amikor elszalad és anya nem látja. Anya olyankor fél és szomorú. Jutalmat is ígértem, ha mellettem marad végig. Talán lassan már egyre ritkábban csinálja, de minden egyes alkalommal rettegek, hogy mi lesz, ha nem lesz meg. Ha valaki felkapja, elviszi? Senki nem állít meg egy felnőttet egy rúgkapálva, üvöltözve tiltakozó kisgyerekkel, mert simán lehet, hogy az övé, csak épp hisztizik...

márc. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8as, tudom, hogy itthon nincs divatja, de nektek jönne jól a gyerekekre való "póráz"
márc. 8. 07:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég volt 2 perc, amíg nem néztem rá a kétéves gyerekemre, azt hittem, jön utánam. Mentünk fürödni a tóba, az egész család, libasorban. Mire hátranéztem, nem volt sehol. 4 óra múlva lett meg. Nagy tömeg volt a parton, ő meg elindult valahova az ellenkező irányba, legalább 2 km-t tett meg.
márc. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!