Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit kell tenni ha az embernek...

Mit kell tenni ha az embernek hanyatlik a társasági élete?

Figyelt kérdés
Barátok középsuli után szétszéledtek, főiskolán 1 év után sem sikerült találni újakat, barátnő szintén nincs már. Egyszóval egyedül maradtam teljesen, nincs senki akivel,vagy akihez mehetnék hétvégén. "Gyógyuló" introvertáltnak tartom magam, képes vagyok az emberekkel kommunikálni ,de valahogy nem akar összejönni egy barátság ,lehet hogy én vagyok a probléma ,nem tudom. De azt látom hogy mindenkinek megvan már a társasága és ez mindenkinek úgy jó ahogy van. Fiatal vagyok, szeretnék menni szórakozni még 20 évesen, de nincs kivel a környezetemben. Külhoni magyar vagyok különben . Valami tipp hogy hogyan lehet ezt megoldani? Már jó ideje a magánnyal szenvedek.
márc. 7. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Fősikolán nem tudsz barátkozni? Nincs a 3000 ember között, akivel szót váltasz nap mint nap? Hihetetlen, hogy előadások előtt, órák alatt csak ülsz félrehúzódva, nehogy szójlanak hozzád? Amikor én voltam főiskolás, nem győztem háritani a buliba, kocsmába, egyéb helyekre való invitálást. Gondolom próbáltak hívni téged is, de párszor barátságtalanul lepattintottad őket, s mostanra elkönyveltek mint fura fiú (lány) és nem erőlködnek tovább. Így jártál...
márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én dettó ugyanez vagyok kérdező, de szerintem én autista is vagyok.
márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "szétszéledtek"?


Mi 18 év után is hetente csinálunk valamit a gimis barátokkal. De egyetemistaként foleg egymas ivos tarsasagaihoz csatlakoztunk. Kommunikálj velük.

márc. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 Szétszéledtek tehát külföldön tanulnak, messze több 100 kilóméterre.

#1 oke de ha ilyen menő srác voltál akkor most mi történt hogy gyakorikérdésenek töltöd el az idődet? A villámgyors válaszból következtettem hogy elég aktív tag lehetsz.

márc. 8. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!