Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az Anotalkot miért használja...

Az Anotalkot miért használja sok pedofil?

Figyelt kérdés
márc. 15. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Az Anotalkot szerintem eleve főként nem normális emberek használják...
márc. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Mert sok a gyerek rajta
márc. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Régen (úgy 2018-ig bezáróan) használták normális és egészen normális emberek is. Ma már tényleg csak pedofilok és melegek meg esetleg random hülyegyerekek...emiatt az értelmesebb emberek feladták az ott való kommunikaciót és átvándoroltak más platformokra.
márc. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Mert bárki használhat bármit.

Egyébként mindenhol vannak jó és normális emberek is. Őket kell megtalálni.

márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az anotalkon ott az anonimítás biztonsága. Nincs kockázat, lehet próbálkozni és ha 100ból 1x is bejön nekik és kapnak bármit tőlük, akkor már nyertek és megérte nekik és folytatni fogják
márc. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom, fiúként szoktam lányokkal ismerkedni/beszélgetni és azt tapasztalom, hogy többnyire egybitesek, vagy bányarémek vannak csak, de azért néha-néha ki lehet fogni normálisakat is.
márc. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is lányokkal szoktam ismerkedni fiúként, de ténylsg rengeteg a magát csajnak kiadó kis majomgyerek, szerencsére már elég hatásosan tudom őket szűrni.

Amúgy a 6.nak van igaza, én is ezt tapasztaltam.

Kedvencem, amikor beírják hogy husis az alkat, átmegyünk Snapchatre és ott látom magammal szemben a Tigris páncélost...

márc. 19. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!