Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anotalkot sokan használjátok?...

Anotalkot sokan használjátok? Van olyan akinek esetleg össze jött kár valaki?

Figyelt kérdés

Én akárkivel beszéltem és mondta hogy beszéljünk facen instant tiltás lett a vége... Nem mondom mindenkire hogy csunya de azer az h valaki olyan szinten igénytelen hogy vigyorogva sárga foggal szelfizik az sok :D

Vagy szídja a romákat és putrisabb mint bármelyik plusz ő is az amivel nem lenne gondom de először magába nézzen már az ember :D Én általában szórakozás céljából, kapcsolatok érdekében használom



2018. febr. 7. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Először mindig kérj róla egy képet 😁🤣

Amúgy én másfél évvel ezelőtt anotalkoztam utoljára , és azért ilyen régen utoljára , mert másfél évvel ezelőtt ott megismertem egy embert , aki amúgy 10 évvel idősebb volt mint én☺ És nagyon szoros kapcsolat lett közöttünk.(Bár nem egészen szerelem kapcsolat ) Több mint 1,5 évig tartott , 1-2 hete vetettem véget ennek.

Úgyhogy igen , alakulhatnak ki szoros és jó kapcsolatok.♥Bár megmondom őszintén , nehéz.. nagyon nehéz normális személyiséget találni ott😬😦

2018. febr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyszer volt egy fellángolás, de végül semmi nem lett belőle.

Viszont szereztem 3 havert az ellenkező nemből, és kettőt a sajátomból, úgyhogy nem volt annyira eredménytelen. (mondjuk amúgy se kifejezetten társkeresés céljából mentem fel)

Egyetlen idegesítő dolog az hogy nagyon sokat kell várni mire bedob valakit, és ha bedob akkor is megvan az esélye hogy trollkodik/alapjáraton retardált :/

2018. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Használtam, de pár alkalom után meguntam. Nagyon sok a 11-12 éves kislány és kisfiú, a 15-16 éves fszverő tinifiú és a 20+ éves passzív balfsz. 20 évesen nincs miről beszélgetnem kisgyerekekkel, fszverő tinikkel és olyan srácokkal, akik semmit nem írnak azon kívül, hogy "igen", "nem" "értem" ":)"...
2018. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én több, mint fél évvel ezelőtt megismerkedtem ott egy sráccal. Kb. 4 hónapig minden jól ment, remekül el tudtunk beszélgetni. Aztán egyszercsak elbúcsúzott tőlem.
2018. febr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Azon az oldalon nagyon vegyesvágott a paletta :D sajnos tapsztalataim szerint a többség tényleg 11-12 éves unatkozó lány/fiú, akiknek nem sok céljuk van az oldallal, csak az unaloműzés

Én viszont ott találtam meg a párom, akivel 3 éve boldogan elvagyunk. Jóó... hellyel-közzel boldogan, ugyanis ott nem tudod beállítani hány km-en belül keresel partnert, ezért benne van a pakliban a távolság :)

De nem lehetetlen!

2018. ápr. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát nekem össze jött.. Hát csak a csaj távol lakik és eléggé hanyagol... (Szarik a fejemre) 2hónapja vagyunk lassan együtt...
2018. máj. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ott ismertem meg a barátomat több, mint másfél évvel ezelőtt, de csak 3 hónapja találkoztunk először és azóta együtt is vagyunk. :)
2018. dec. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!