Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináltál ma?

Mit csináltál ma?

Figyelt kérdés
márc. 15. 18:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Egy 17 km-es séta volt ma a csúcsteljesítményem Budapest belvárosa, Csepel aréna, Duna part helyszíneken. Ettem egy süteményt a Nándori cukrászdában és eladtam egy apróságot.
márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Tört krumplit halrudacskákkal + túrós buktát.
márc. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Halat tejszínes mártásban.
márc. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1/2 az szép teljesítmény

2/2 mimdegyiket szeretem😁

márc. 15. 18:43
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Dolgoztam, sajnos nálunk ma is kellett, aztán takarítottam, főztem csirkehusit, krumplit, csináltam egy kis sült almát. Az esti program a sorozatozás, zenehallgatás lesz. És valahogy még rá kell vennem magam a hajmosásra is, hogy a hétvégi programra friss legyen. :)
márc. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Takarítottam, néztem kettő filmet, csináltam zöldbablevest, palacsintát és rakott krumplit, valamint most ettem meg a tegnapi full extrás kajám.
márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
25 km-t tekertem a lakóhelyem környékén, kint az udvaron melóztam egy kicsit, videojátékoztam.
márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Főztem currys csirkemellet, ami nagyon finomra sikeredett, illetve a konyhában pakoltam egy kicsit. Olvastam még pár órát, és ennyiben kifújt a dolog, pedig sokkal többet szerettem volna csinálni.
márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Feltörtem 2 köbméter betont.
márc. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
90%
Kirándultam 2 csajjal a hegyekben
márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!