Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ugye csak túlgondolom és nem...

Ugye csak túlgondolom és nem csináltam semmi szégyenteljeset? 20/l

Figyelt kérdés
Egy haverommal részegen oda mentünk egy random pasashoz. Én nagyon közvetlenre ittam magam, úgyhogy ott maradtam vele tovább beszélgetni, majd meghívott egy italra. Csak beszélgettünk, meg utána visszajottek a barátaink is néhányszor. A lényeg az, hogy ez egy középkorú ember volt, nem is emlékszem hogy nézett ki, de kb. razuditottam az életem történetét. Aztán a barátnőm rosszul lett és ezért mondták hogy menjunk én pedig mentem is, bár az illető marasztalt volna. A végén megöleltem és megkerdeztem a teljes nevét. 😅🫣 Igazából ennyi történt, de mióta kijozanodtam valamiért nagyon rosszul érzem magam. Én most tulajdonképpen flortoltem egy apamkoru emberrel? Esküszöm, hogy nem ez volt a célom én ilyenkor tényleg csak barátkozni szeretnék és beszelgetni igazából mindenkivel, aki valamilyen érdekes témát hoz. De most így utólag szörnyen érzem magam, hogy ez hogyan jöhetett le neki/másoknak. Mondjátok, hogy csak túlgondolom és nem tettem semmit, ami miatt szégyenkeznem kene/senkit nem érdekel ez rajtam kívül.

dec. 11. 22:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%

20 éves lány részegen?!

Gratulálok.

dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ezzel van a probléma?
dec. 11. 22:09
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem semmi rosszat nem csináltál. Ne aggódj emiatt. :)
dec. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Ohh, ha tudnád én mennyi ennél durvább dolgot csináltam... Volt olyan este, hogy 3 különböző csávóval smároltam.
dec. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

Hát a mai lányokhoz képest ezért csak gratuláció jár! :D

Szerintem ebben semmi, még csak megmagyarázni való dolog sincs, bár a fickó lehet nem csak a nevedre lett volna kíváncsi.. :)

dec. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Legyszi mesélj 4/4

Amúgy én se gondolnám durvanak a sztorit, csak az zavar benne, hogy a csávó középkorú volt.

dec. 11. 22:16
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Dehat ez aranyos es artatlan is. Ne hulyeskedj.
dec. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Semmi szégyenteljeset nem csináltál.

Ha fölmentél volna a férfi lakására és keféltetek volna egy nagyot, akkor sem. Felnőtt fiatal vagy próbálgatod a határaidat.

dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem egy kicsit naiv voltál azzal, hogy kitálaltad egy idegen embernek az életed (mindegy hány éves), de nem vészes. Én miközben olvastam, azt hittem, hogy durvább rész is jön, de nem, csak elsoroltad az életed neki.


Különben vannak olyan emberek is akik ezt józanul is megteszik ha találkoznak veled az út közepén, ha ez vigasztal. Legalább te részegen csináltad. xD

dec. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Semmi rosszat nem csináltál, nincs miért szégyenkezned, sőt, még jobb is, hogy nem engedted magad megfűzni, nem mentél fel hozzá, stb. Mi rossz van abban, ha két ember elbeszélget, semmi? :D Főleg ha kedves volt és udvarias is. Nem élt vissza a helyzettel, ami szerencsés!
dec. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!