Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lemondtam és most emiatt...

Lemondtam és most emiatt rosszul érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
HÖK tag vagyok, nemrég volt egy találkozó amire nem tudtam elmenni. Le kellett mondanom, mert esete 22 órakkor végeztünk volna és a buszig fél órát kellene gyalogolni és azt este nem merem megtenni és nem tudnak szüleim se hazahozni, mert dolgoznak, nekem meg nincsen jogsim. Másrészt amikor kezdődne a gyűlés, nekem akkor még van órám. Szóval nem tudtam menni és most rosszul érzem magam emiatt.

márc. 18. 06:02
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
El se kellett volna vállalni az elején sem.
márc. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű, szhard le. Semmi nem múlik ezen a találkozón, legfeljebb a többi hökös két napig ferdén néz rád, de szerintem egyetemen már vannak olyan érettek az emberek, hogy nem kezdenek hisztizni ilyen dolgokon.
márc. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Nem kell vele foglalkozni. Azzal viszont igen, hogy merj kilépni az utcára este 10 után is, mert elcseszed az életedet, ha hagyod, hogy ilyen buta fóbiák uralják a napjaidat.
márc. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem az utolsó pillanatban mondtam le. Illetve lány vagyok, sajnos este nekünk nem annyira biztonságos, mint a férfiaknak.
márc. 18. 07:49
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
#4 igen, képzeld el, én is lány vagyok, illetve most már inkább fiatal nő, és Pesten lakom :) És szerintem egy egészen pici józan ésszel és odafigyeléssel biztonságosan lehet közlekedni az éjszaka közepén is. De te tudod.
márc. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sose lesz olyan, hogy mindenki menni tud. Máskor majd más hiányzik. Ilyen az élet, felesleges ezen agyalnod.
márc. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!