Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ennyire mélyre süllyedt a...

Ennyire mélyre süllyedt a Budapesti szinvonal?

Figyelt kérdés
Pestről utaztam fel a városba ügyet intézni,az astoria körül jártam a járdán. Jött egy kerékpáros lassan a járdán,erre egy öregasszony rákiáltott,hogy csöngess ha jössz azzal a biciklivel ha mással nem a golyóiddal. Erre lazán visszaszólt a bringás,hogy utána meg bele adom a szádba,jó lesz? Gurult tovább. Mondom én most hova kerültem? Itt már mindenki hülye? Ez már alap Pest belvárosában?
márc. 20. 15:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
43%

ma 16:32


Szerintem csak poénnak szánta.

márc. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"Ennyire mélyre süllyedt a Gyakori színvonal?"


Azért vannak, akik normálisan válaszolnak az adott kérdésre, de ennek aránya eléggé elenyésző sajnos.

Egyre több olyan van, akik trollkodni, provokálni járnak, csak mert nincs más dolguk.

Igaz, nem ehhez a témához kapcsolódik, de a minap fedeztem fel egy klinikai esetet... hát ilyenek is vannak a gyakorin.. :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!