Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen társaságba, klubba,...

Milyen társaságba, klubba, közösségbe járnál el rendszeresen? (személyesen)

Figyelt kérdés

Kicsit jellemezd, milyen legyen! Amilyen klub vagy kör téged valóban inspirálna, és szívesen járnál oda.


(+ korod? - ha nem felejted le.)



márc. 21. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Bárhova kb ahol kevésbé agyhalott emberek vannak és valami produktív tevékenység folyik és persze nincs nagyon messze tőlem...
márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én járok is, tehát nincs hiányérzetem. A Facebookon moderálok is egy Porsche spportautók tulajdonosából álló csoportot. Rendszeresen találkozunk személyesen, közös kirándulások, autómustrák, közös programok stb. És van egy keménymag-nak nevezett kisközösség, akik privát is jó barátok vagyunk és együtt nyaralunk, együtt mulatunk, ünepekkor is gondolunk egymásra stb.



Ezt a szellemiséget, ami nálunk van, ezt kívánom mindenhová.

márc. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Közös sütés, sütemény dekorálás, puzzle, idegen nyelvi klub, tematikus beszélgetős estek idegen nyelven, filmklub, barkácsolás, anonim múltbéli traumák kibeszélős csoport. Nem jellemzem bővebben, mert mind annyira más.

32N

márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Semmi, sehova. Mekiben dolgozok, eleget vagyok emberekkel körülvéve. Szabadidőmben elégedett vagyok azzal, hogy itthon vagyok, nem megyek és nem is mennék sehova.
márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Részemről a kis dolgoknak nincs már olyan nagy szerepe, szóval nagy fába vágnám a fejszét. Rendszerellenesbe járnék, ahol nem lenne tabu téma, mi történik a világban 2020 óta gőzerővel. Ahol ki lehetne mondani, mivel állunk szemben, ki mire számítson, milyen lehetőségek vannak. Taktikákat dolgoznánk ki, tanácsadást vállalnánk, önellátást tanító foglalkozást tartanánk stb. Minden téren segítséget kapnának az emberek. Elkezdenénk felépíteni egy összetartó, bivalyerős, boldog társadalmat, ami nem adja magát könnyen. 31N
márc. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Én metálosok klubbjába.


Lehet sok metálos van ott.


Meg ott van Radics Peti is. Lehet össze lehetne haverkodni vele. Tök menő lenne.

márc. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
De amúgy nincs ilyen klub a környéken, szóval nem, tudok ilyen metálos klubba menni.
márc. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Pedig jó lenne.
márc. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem elsőre egy társasjátékos klub/közösség ugrott be, ahol elsősorban korombeliek lennének (25 körüliek, és úgy hátha jobban sikeredne barátokat szereznem újra), de nem kikötés kimondottan, hogy mennyi idősek vannak ott. A viszont már inkább, hogy lehessen velük poénkodni, jókat beszélgetni remek hangulatban és értelmes, nyitott, intelligens csapat jöjjön össze így.

Aztán a későbbiekben lehet pluszban bowling-est, szabadulószoba, szóval ilyesmi programok még.

Sokat javítana az alaphangulatomon, ami mostanában nem túl fényes, jó is lenne többet emberek közt lenni, ilyen programokon részt venni, mert hiába szeretem őket, lenne rájuk igényem, nincs már kivel megélni őket. Pedig ezek pont olyanok, amihez társaság kell.


A válaszokat olvasva láttam az ilyen anonim, traumákat ki-, és átbeszélő csoportot, ami megint csak jól hangzana. Ennek is szükségét érezném, mert szerintem nincsenek ilyen téren rossz meglátásaim, és nekem is lenne végre lehetőségem kibeszélni magamból azokat a dolgokat, amik már egy ideje amúgy kikívánkoznának, csak nincs, ki ítélkezés nélkül, empátiával fordulna felém.

23/L

márc. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!