Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gyanítom hogy valaki kamu...

Gyanítom hogy valaki kamu képet küldött magáról facebookon, nagyon durván tökéletes a kép, mint egy énekes úgy néz ki rajta de hívásnál nem volt hajlandó kamerát kapcsolni. Akkor az kamu 1000%?

Figyelt kérdés
És facen 5 ismerőse van csak.

márc. 22. 08:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány ő a fiú.
márc. 22. 08:47
 2/8 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%
Keress rá a képre google képkeresővel. Ha AI generált a kép azt pedig észre lehet venni. Nyilván elég esélyes, hogy kamus az illető.
márc. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És az alja a képnek mintha le lenne vágva vagy nem tudom mintha le szedte volna valahonnan.
márc. 22. 08:48
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezt neked kell eldönteni, mert itt ahány ember, annyi nézőpont. A valóság viszont nálad van.
márc. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy kamu, be ne dőlj. Minél hamarabb tiltás, törlés. Meg akarja kedveltetni magát, hogy aztán majd intim képeket csaljon ki tőled, vagy vmi nagyon hasonló terve lehet.
márc. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az.
márc. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes kép, de nem hajlandó kamerát kapcsolni? Egyértelmű, hogy nem ő van a képen. Vagy a felismerhetetlenségig fel van turbózva a kép.
márc. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem is akartak videóhívásozni és én is nemet mondtam, mivel én az ismerőseimmel se szoktam, sőt telefonálni sem szeretek( csak ha muszáj). Ezért már én is megkaptam, hogy nem is én vagyok a képen, meg biztos pasi vagyok. Nem tudok mit csinálni, ez van max. nem keresnek többet.
márc. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!