Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » EUROVÍZIÓS DALFESZTIVÁL Málta...

EUROVÍZIÓS DALFESZTIVÁL Málta énekese, Gianluca Bezzina melyik kórházban dolgozik? Hogy van fent facebookob? Hogyan tudnám megtalálni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 21. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Jaj, ez a srác annyira cuki. <3 Miért akarod megtalálni? Sajnos nem tudom, hogy hol dolgozik, de ha utána keresel, biztos megtalálod. :)
2013. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért akarom megtalálni, mert olyan édes! :D szimpatikus nagyon, igazából csak ennyi. És orvos, istenem!! :D na jó, nem ömlengek tovább... Már próbáltam ilyen rajongói fb-oldalakat nézni, de nem nagyon találtam használható infót. Őt magát akarom megtalálni, írni neki valami nem is tudom, mit... Lehet, hogy ciki, de nem baj :D
2013. máj. 21. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Hé, velem is van ilyen, ismerős nekem is a szitu, hogy akarok talizni egy sztárral. :) Mondjuk én sem bánnám ha összefutnék Gianluca Bezzina-val, tényleg nagyon édes, és persze nekem is szimpi. :D Ha akarsz, írhatsz nekem, én szívesen meghallgatom az összes "ömlengésedet", ha akarod, segíthetek 'megtalálni'. :D
2013. máj. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%
Facebookon megtalálod és szerintem írhatsz neki. :) Gianluca Bezzina néven van fent.
2013. máj. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!