Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Meg lehet szokni a full...

Meg lehet szokni a full pókhálós telefont?

Figyelt kérdés
Anyám cirkuszolt, hogy megy boltba, felöltözött, majd neki állt ordítani, hogy menjek én. Mondtam neki, hogy nekkem nem kell kenyér, rosszul voltam. Annyira kapkodtam, hogy kiborult az egész táskám, benne a telefonommal, az egész kijelző befutott, pókhálós lett. De csak kivül az üveg, de nagyon bántja a szemem. Nem merem megmondani neki. 18 felett vagyok, 50 ezer lenne a kijelző csere, de akkor inkább 80-ért veszek új telefont, de az a baj, azt is észreveszi. Persze, nem miatta lenne. Vagy használom így, csak nagyon zavarja a szemem.
ápr. 3. 19:29
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Egyébként utálom ezt a telefont, nem nagyon bánkódom érte. "Nekem" akart lenni, csak sokszor duplán veszi be a betüket, nem a leesés miatt.
ápr. 3. 19:31
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
arachnofóbiás vagyok úgyhogy én tudnám megszokni
ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy idő után elkezdtek kipotyogni az üvegszilánkok és baromi élesek, elég gáz amikor az arcodhoz teszed vagy beleesik a szádba.

Amúgy meg lehet azt olcsóbban is csinálni.Milyen típus pontosan?

ápr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Samsung A34
ápr. 3. 19:46
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudnám megszokni* bocs elírtam 2 es voltam
ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Samsung A34-hez utángyártott kijelző 16200 Ft.

Ha rendelsz egyet kicserélem neked.

ápr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Egész jól lehet használni, de előbb vagy utóbb valami megoldásnak kéne lenni. Volt rajta tok, igaz a kijelzőn nem. Nem csak egy vonal, borzalmasan pókhálós, legalább 100 vonal... Egy pici eséstől...
ápr. 3. 20:03
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Mármint ha Budapesten laksz és elhozod.
ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Ha van pénzed, inkább vegyél újat, ezt meg add el ahogy van olcsón, van aki megveszi alkatrész miatt vagy ki tudja miért, nyilván max 5-10 ezret érhet így, de legalább felhasználják valamire. (Vagy tartsd meg SOS telefonnak, ha ellopják vagy akármi a mostanit.)

Én nem tudnám szerintem megszokni, szerencsére még nem törtem el egyik telefonomat sem.

ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Én meg tudnám szokni mert kb semmire nem használom, ott a pc
ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!