Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha "pokhálósan"betört a...

Ha "pokhálósan"betört a kijelzőm, de hasznalhato a telefon, várhato hogy ez miatt egy idö mulva a képernyö megadja magàt, szoval sürgösen mentsek adatokat es vegyek ujat vagy ráér?

Figyelt kérdés

Érintöképernyös. Leejtettem a kepernyön landolt.

Igazàbol müködik igy is most.

Annyi csak, hogy kicsit "pókhálos" igy a képernyö.


Nem tudom ez okoz e további rendszerhibàkat esetleg vagy megáll a dolog "csak"esztétikai hibànàl.



#kijelzötörés "szövődményei"
2020. nov. 17. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

Egy tökéletes telefonról sem árt havonta-kéthavonta biztonsági mentést csinálni, nem hogy egy összetörtről.

Fennáll a lehetősége, hogy meghal a kijelző, szóval igen, csinálj mentést.

2020. nov. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Igen érdemes elmenteni,random elkezdhet leállni az érintésérzékelés,meg a kijelző.
2020. nov. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A biztonsàgi mentéseket en soha nem tudom nyomonkövetni ami a telefonba van beépitve. Azt hiszem google drivra menti de nem mindegy az sem melyik fiokbol.

Akkor majd veszek plusz memoriakartyàt lementem azokra

2020. nov. 17. 12:52
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönet
2020. nov. 17. 12:52
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, nekem 3 hónap után random elkezdett kiperegni az üveg, és össze vissza csinált mindent, hozzá se értem, és random papokat nyitott meg.

Rá 1 héttel elkezdett a sarka fehéredni, és 3 nap múlva az egész kijelzőn csak a fehér fény volt látható.

2020. nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. nov. 17. 15:55
 7/11 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, érdekelne miért lettem lepontozva 😃
2020. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Segítettem, de nem sokat nőtt :/
2020. nov. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8

Ó, hát nem erre lettem volna kíváncsi, csak érdekelt volna, hogy ha már így le lettem pontozva, van e ok rá a lepontozóhadjáraton kívül. De, úgy látik, nincs. :D

Köszönöm szépen a kedvességed! :)

2020. nov. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9

Ez van. Én már hozzászoktam, hogy lepontoznak, még akkor is, hogyha az adott dolognak alaposan utánanézek, és jót írok. Sok a troll, aki nem azért van, hogy segítsen, hanem lepontozza a másikat, vagy jelenti, stb.

2020. nov. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!