Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért néz rám elég sok fiú...

Miért néz rám elég sok fiú olyan kanosan?

Figyelt kérdés
Remélem így értitek hogy milyen az a nézés. Ilyen flörtölve mosolyognak de nagyon érdekes mert az összes. És már nem értem mi lehet a baj velem,vagy éppen valamit jól csinálok? Ezt a kérdést azért tettem fel hogy valamit jól csinálok vagy valami nem jól csinálok. Nem azért hogy hencegjek vele. A torollok kérlek kíméljenek. Köszönöm .

ápr. 6. 07:39
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*Tehát a lényeg az hogy az a bajom vele hogy mindegyik fiu akivel interakcióba keveredek így néz.
ápr. 6. 07:41
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Talán ismerkedni akarnak.
ápr. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
48%
Mert kancás vagy, szal máshogy nem lehet csak kanosan....
ápr. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

Hány éves vagy? 15?

Hogy ez még nem tűnt fel eddig?

ápr. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
Vagy jól nézel ki, vagy úgy beszélsz, vagy olyan a testbeszéded, hogy azt veszik le belőle hogy megközelíthető vagy. Mondjuk így ismeretlenül akármi lehet, inkább tőlük kérdezd.
ápr. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
61%

Mert azt kommunikálod a testbeszédeddel, hogy vevő lennél bármire. Ehhez nem kell jól kinézni. Sőt, a kifejezetten szép, csinos, dögös nőkkel csak nagyon kevés féfri mer szemezni, inkább zavarba jönnek. Valószínűleg nem vagy különösebben szép látvány, de látszik rajtad, hogy bármikor vihető vagy egy körre.

Ha zavar, akkor próbálj dolgozni a kisugárzásodon, hogy több tartás legyen benned. Nézzél ki úgy, mint aki komolyan veszi saját magát, mert ha te nem teszed, akkor más miért tenné?

ápr. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%

Miért?

Gondolom nem apácaruhában, lesütött szemmel járkálsz.

Arról, hogyan nézel ki, milyen az öltözeted egy büdös szót sem írsz.

Pedig ezek meghatározók, de értelmes választ vársz...

ápr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#7 egyáltalán nem öltözök feltűnően. Sőt. Eléggé letisztúltan, pont ezért nem értem. És mindig térdig érő szoknya van rajtam hogyha szoknyát veszek fel. Az alakom egyébként elég formás szerintem, edzek. És az arcom sem csúnya. A fenekem is az átlagnál kicsit nagyobb és formás. Én szeribtem.
ápr. 6. 08:41
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem hencegni akarsz vele,akkor jól csinálod.A legtöbb ember szeret/szeretne jól kinézni,ez természetes.A fiúk meg beindulnak rád,ennyi a lényeg.
ápr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#9 értem.
ápr. 6. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!