Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy a nőstény...

Miért van az, hogy a nőstény kutya kanosan "megtömi" a plüss játékát?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
az enyém is csinálja. egy biológus azt mondta nekem, hogy ez egy aberráció, amit akkor csinálnak, ha keveset találkozik más kutyákkal. jó időben sokat viszem kutyák közé, olynakor nem csinálja. télen kicsit többet, de néha rákap, néha eszébe sem jut.
2010. ápr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2010. ápr. 27. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom a dominancia jele! Ezzel fejezi ki azt hogy nem te vagy a főnök hanem Ő, hiszen a falkában is csak az Alfa pár párosodhat.
2010. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit az elottem levo mondott, attol tenyleg lehetnek ilyen "tunetek". Persze ez meg nem zarja ki azt, hogy a tied valami masmiert csinalja, de azert erdemes rajta elgondolkodni. Lehet, hogy tenyleg magat tekinti folotted allonak.
2010. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A dominanciáját fejezi ki az adott dologgal szemben. Ha problémák vannak a szófogadással, neveléssel is, akkor előtted is kinyilvánítja, hogy ő a főnök, ő párosodhat csak a falkában.
2010. ápr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!