Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy huszonéves pasival beszélg...

Egy huszonéves pasival beszélgettem google chaten mert nincs facebookja meg más közösségi oldala, egy internetes bejegyzésnél találtam rá, emailje van még csak. Beszélgettünk jókat, most meg hirtelen eltünt a chatről. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Vajon fel fog még bukkani? Képet is küldött magáról, nagyon szimpatikus nekem. Csak fura, hogy ritkán elérhető akkor se tud sokáig írni mert azt mondja, hogy ott vannak a szülei most nem tud kamerázni. Érdekes pedig jól néz ki, valaki csak szórakozik nem? Mert egy 20+ pasi ne már hogy a szüleitől függjön meg amúgy se néz ki egy papucsnak a képen.

ápr. 8. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Ja, mert aki jól néz ki, annak kötelező fent lennie facebookon, nyilván aki nincs fent, csakis az az oka, mert az illető ronda... Ezt a logikát... :D A srácnak meg szerintem arról kell, hogy szóljon az élete, hogy neked rendelkezésedre álljon nonstop.
ápr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Elég kamu gyanús. Aki nem vállalja fel a facebookját az nem akarja megmutatni magát. Nehogy már emailezzünk mint 25 éve. :D
ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta azért nincs face mert tiltották a fiókját.
ápr. 8. 13:51
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekem sincs, lejárt a fb
ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja,az asszony tiltotta!!!😛
ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szülei, persze. Inkább a felesége.
ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Miért lenne facebookja egy 20-on évesnek? :D Azt meghagyom a 60 éveseknek, köszi! XD
ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15%
#2 Ja, inkább facebookozzunk, mint 15 éve... Kicsit le vagy maradva....
ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Tehát aki emailezik 20 évesen az nincs lemaradva, de aki facebookozik az igen. :D
ápr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

De mi az a facebook?


Nekem nincs semmilyen “social media” appom, sem regisztrációm.


Azon emberekkel is nehezen tudok kapcsolatot tartani, akiket személyesen ismerek. Olyan emberekre nincs időm, akiket nem is ismerek személyesen.


Ha pedig valakivel ismerkedni akarok, arra megvannak a lehetőségeim, hobbijaim, ahol hasonló érdeklődésű emberekkel találkozom. Ezekből az ismeretségekből pedig tud valami felépülni.


Online kapcsolatok ápolására képtelen vagyok, és nem is érzem szükségességét. Bőven elegendő a gyakorit látogatnom.

ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!