Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valóban így kéne éreznem...

Valóban így kéne éreznem huszonévesen?

Figyelt kérdés
Elvileg azt kéne érezném hogy enyém a világ, bulik, nők meg kalandok.. De abszolút nem élem ezt, tudom hogy nem enyém a világ és egy nélkülözhető valaki vagyok mint bárki más, mivel az emberek jórésze jelentéktelen és lehet nélkülözni. Az időm jórészét egyedül töltöm az albérletemben kockulással vagy más egyéb dologgal, de a munkám is egyedül levős, nem szeretek más emberekkel dolgozni. Világ életemben ilyen voltam, mindig volt egy barátom időközönként de ennyi, mostanság senkivel nem beszélek ha nem muszáj, nem tartok számon barátokat, a munkahelyemen mindenki kedvel mert a hátam mögül is azt hallom vissza hogy milyen rendes vagyok stb, annyit hozzátesznek hogy nem szeretek beszélgetni. De általában rosszul érzem magam ha akár apám is átjön valamiért az albérletbe és huzamosabb ideig van ott. Nem tudom átérezni ezt a nagy pörgős fiatal életérzést amit mások. 22/f
2023. máj. 28. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a gond ha te így jól érzed magad?

Ez a te életed, az meg az övék

2023. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyik sem megfelelő hozzáállás.

A húszas évek alapvetően a lehetőségekről szólnak és ebbe nyilván beletartozik az is, hogy van lehetőséged szórakozni és kibontakozni. De a többség ilyenkor hozza meg azokat a döntéseket, amiket aztán egy életen át visel, szóval érdemes egy építkezési, befektetési szakaszként tekinteni rá, ami hosszabb távon térül meg. Szóval persze, buli meg minden, de azért érdemes észnél lenni. Mikor az ember fiatal, még nem érzi annak a súlyát, hogy milyen lesz egy elrontott életben egy elrontott testtel megöregedni.

2023. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta hogy "így kéne"? Mindenki más de vannak akik bizonyos dolgokban jobban hasonlítanak vagy jobban térnek el. Semmi baj nincsen azokkal akik ugy éreznek mint te.

Ami számít hogy te így boldog vagy e.

Mondom ezt úgy, hogy én is inkább az introvertalt személyiség típusokhoz tartozom, de a munkámból es a magánéletemből fakadóan szociálisabb életét élek, amire néha ra kell pihennem, de én igy is boldog vagyok.

21/f

2023. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó volna tanulni valami hasznosat de nem találom azt a szakmát amit szívesen űznék.
2023. máj. 28. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!