Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem köszönik meg a nők...

Miért nem köszönik meg a nők a bókot?

Figyelt kérdés

Természetesen tisztelet a kivételnek de azt vettem észre hogy amikor bókolnak nekik köszönöm helyett inkább csak panaszkodnak pl:

Új frizura: végre volt időm, rövidebbet/hosszabbat akartam

Új ruha: akciós volt,nem ilyet akartam,a többi már szemét

Jó az illata(parfüm):évek óta ezt használom,amit használok elfogyott



#bók #Női jellem
ápr. 12. 08:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%
Azért, mert az jár nekik.
ápr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Én meg szoktam köszönni, de nagyon zavar. Nem szeretem a bókokat és az a köszönöm nálam nem őszinte, inkább csak felesleges udvariassági kör. Nem azért járok fodrászhoz, veszek új ruhát, hogy másoknak tessen. Magam miatt csinálom.
ápr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
38%
Az a bók a fodrászt, a bangladeshi gyerekmunkásokat és eladókat illeti.
ápr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
10%
hm...
ápr. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Épp a minap dicsértem meg valaki illatát és megköszönte. Igaz, hozzátette, hogy amilyen drága volt muszáj, hogy jó is legyen :-)
ápr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Mit kéne rajta köszönni?

Ha van alapja, akkor egy ténymegállapítás, nem jótétemény; értelme sincs nagyon, szószaporítás.

Ha nincs alapja, akkor meg csak süket duma, manipuláció, amit egy mögöttes cél eléréséért mondanak, mint a politikusok a propagandájukat.


Sokan nem szeretik a nyalizást.


Aki eleve úgy áll hozzá, hogy azért csinálja, hogy buksisimit kapjon, az különösen irritáló. Alattomos, kiéhezett, gyerekes. Ezért nem szeretem az ajtónyitogatókat se. "Tettem egy bagatell gesztust, amit senki se kért, hát dicsérj meg, és ájulj a karomba, mert különben bunkó vagy!"

ápr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Én azért nem, mert ha valaki szépet mond nekem, azt egyszerűen nem vagy nehezen hiszem el. Meglepettségemben magyarázkodni kezdek.
ápr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#1 ilyen alapon nekem meg a köszönöm mert észre vettem a változást

#2 ez érdekes szóval akkor ez ilyen hogy vagy,kösz jól?

ápr. 12. 08:40
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Pont a kérdés apropójából inkább nyűg, mert elsősorban a bókolóról szól az egész felhajtás. Le kell állni őszintétlenül udvariaskosdni, nehogy megsértődjön. A kötelező udvariaskodást 10-ből 9 zöld útnak veszi valami többre, ezért gyorsan ki kell találni, hogyan koptasd le illedelmesen, hogy ne bántsd meg a kis lelkét, de elég határozott is legyél ahhoz, hogy ne engedje el a füle mellett azzal, hogy kéreted magad. És még így is benne van a pakliban, hogy te leszel a végén a hitegetős r.banc, aki a bók szakaszban félrevezette, aztán lepattintotta, mert "az egódömping azért jól esett".
ápr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Akinek az önbizalmát nem mások figyelme táplálja, aza bókolást nem tartja túl sokra.
ápr. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!