Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért köszönik a befogadást?

Miért köszönik a befogadást?

Figyelt kérdés

Kiráz a hideg amikor hajbókolnak hogy köszönik a befogadást pl fb csoportba.

Mit kell ezen köszöngetni? Ez egy csoport, többnyire senki nem ismeri a másikat, sőt, azt se tudja kik vannak még ott. Több ezer emberre nem keres rá.

Ezen túl,🫥 ez egy csopi, ki-,be lépkednek belőle a tagok. Minek itt köszöngetni?

Az más, ha ír valamit, és úgy kezdi hogy "Sziasztok! Új vagyok itt ecc, ecc.

De kiplakátolni hogy köszönöm a befogadást? Ki fogadta be? Azt se tudjuk ki ez? Nem fogadtuk be. Jött és kész. Szive joga. Aztán lehet holnap kilép mert nem érdekli ott semmi csak bekukkantott.

Mást is irtitál ez?

Ki a tkm kezdte el ezt a brmsgt?


2023. aug. 5. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt hiszik valami különleges közösségbe léptek be.
2023. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Az a korosztály csinálja, akinek amúgy is felületesebb ismerete és érzéke van a nethez. Máshol és mástól is ezt látja, így azt hiszi ez is az etikett része, így mindig lesz valaki aki előjön vele.

Lehet rajta dühöngeni, de egyszerűbb továbbgörgetni és elfelejteni.


Egy tucat ilyen boomer dolgot lehetne még sorolni, a reggeli napindító kétezres évekbeli animáltgifes rózsacsokroktól és kávés képektől kezdve a köszöntőkig, ami pia/csöcsös nők + "névnapodra küldöm Ernő" felirattal van díszítve; a képek alá írt olyan személyes kommentekig, amik bizalmas tartalmúak de az egész internet látja; a 'küldd tovább 15 ismerősödnek hogy ne töröljön a rendszer' lánclevelekig.

2023. aug. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen azt gondolják, hogy ezt így illik, és bele se gondolnak abba, amit te is írtál, hogy senkit sem érdekel, hogy ők most tizennyolcezredikként beléptek egy csoportba. Hasonló sablon-dolog még a "Részvétem a családnak!" komment, amit mindenféle szenzációhajhász cikkek alá írnak tömegével általában nyugdíjasok az olyan érintetteknek, akik sose fogják elolvasni. Ennek a legidegesítőbb verziója, amikor egy külföldi hírt hoz fel valami pletykaoldal, pl. "Lefeküdt aludni, majd többé nem kelt fel a fiatal édesanya". Aztán persze kiderül, hogy ez egy ausztrál nővel történt kb. egy éve. Ilyenkor is jönnek az "angyalok vigyázzanak rá/nyugodjon békében" stb. hozzászólások. Nem tudom, mi állhat pontosan a jelenség hátterében, de szerintem egyszerűen sokan azt érzik, valamit mondaniuk kell és nem gondolják végig, hogy valójában senki nem figyeli, mit kommentelnek.
2023. aug. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Vagy linkelt angol nyelvű Fb-poszt alá odakommentelnek magyarul.
2023. aug. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4# Az mondjuk miért baj? Alapvetően mindenki a saját anyanyelvén kommentel és ez jól is van így.

Másodsorban meg mindenhol ott van alatta a fordító.

2023. aug. 6. 16:35
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Ha magyar poszt alatt mondjuk cseh kommentet látsz, nem zavar?
2023. aug. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6# Nem, ott a fordító!


De gondolj bele, egész anglia lakossága olyan buta, hogy egy nyelvet sem beszél az anyanyelvén kívül. Van ám ott sötétség rendesen.

2023. aug. 6. 17:02
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
#7 Ez konkrétan hülyeség. Mellesleg te milyen nyelvet ismersz az angolon kívül? Már ha azt igen.
2023. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Átváltottam angolra a Facebookot, és nincs fordítás link a magyar posztok alatt...
2023. aug. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor Facebook csoport függő vagy, és azt mondod a csajnak szex közben hogy "Köszönöm a befogadást"
2023. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!