Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy érjem el, hogy rákérdezze...

Hogy érjem el, hogy rákérdezzenek mennyibe került az új órám?

Figyelt kérdés
Vettem egy 850 ezres órát de nem akarok feltűnően felvágni vele hogy mennyi volt. Vagyis úgy nem h “vettem már egy órát 850 volt” Kicsit finomabban pl. “nem volt olcsó de akartam már egy komolyabb órát” és akkor erre már sokan rákérdeznek majd sztem h mennyi volt? Egyéb ötletek?
ápr. 20. 05:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Feküdj vissza, aludj még egy sort.
ápr. 20. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a legtöbb ember nem óraszakértő, én sem vagyok az. Ránézek egy órára és egy órát látok, sosem gondolkodnék el azon, mennyibe került.
ápr. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 qkker1 ***** válasza:
100%
Álmodj tovább!
ápr. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
De miért kérdezzenek rá? Őszintén, szerintem az sem tűnik fel senkinek, van-e óra a kezeden vagy nincs.
ápr. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 UlfOrmson ***** válasza:
100%
Ha csak azért vetted, hogy az árával villogj, akkor elég kicsinyes vagy...
ápr. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%

Én ennyiből tavaly Dominikán nyaraltam egy hetet. A költőpénzt és az egy hajókirándulást nem számoltam bele. Szerintem én jártam jobban. 😉 Az élmény örökre megmarad, a tárgyi dolgok meg egy idő után mennek a kukába.


Én egyébként azt se tudom, hogy milyen óramárkák vannak. Az emberek többsége nem órásmester, hogy ismerje az órákat és értéküket. Ott a telefon, az is mutatja, hogy mennyi az idő.

ápr. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Csináltass magadnak egy pólót---Amin ez a felirat van:

-Fasza órám van!Kérdezzétek már meg,hogy mennyibe került!!!

ápr. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
49%

#6 az óra a férfi egyetlen ékszere a karikagyűrűn kívül. Nem az idő mutatása az egyetlen "feladata". Fontos kiegészítő is. Én például el sem tudnám képzelni hogy öltönyt veszek fel egy komoly óra nélkül. Ugyan úgy alap kiegészítője az öltözetnek mint a zokni vagy a nadrág.


Kérdező: ennyi erővel az árcimkét is rajta hagyhattad volna. Senkit nem fog érdekelni mennyibe került az órád. Én szeretem a szép órákat, lehet hogy megdicsérném, de a legtöbb embert nem érdekli. Ha meg csak azért vetted hogy felvágj vele, az szerintem gáz és pont az ellenkezőjét éred el vele mint amit akarsz. Nincs annál szánalmasabb mikor valaki az értéktárgyaival akar villogni, mert akinek valóban van pénze, annak természetes hogy drága órája van, nem akarja szétkürtölni hogy ő milyen gazdag hogy megengedheti magának. Tipikus újgazdag mentalitás ami nagyon nem menő

ápr. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem hordok órát, nem is érdekelnek a karórák. Ha velem közölnéd, hogy az órád 850 ezerbe került, akkor nagyon maximum udvariasan megjegyezném, hogy "aha, szép". Aztán ahogy megyek tovább, már el is felejteném az órádat.
ápr. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem az órákat de kamunak gondolnám ha egy sznob közölnek velem hogy ez az óra 850 ezerbe fájt.
ápr. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!