Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy érjem el, hogy rákérdezze...

Hogy érjem el, hogy rákérdezzenek mennyibe került az új órám?

Figyelt kérdés
Vettem egy 850 ezres órát de nem akarok feltűnően felvágni vele hogy mennyi volt. Vagyis úgy nem h “vettem már egy órát 850 volt” Kicsit finomabban pl. “nem volt olcsó de akartam már egy komolyabb órát” és akkor erre már sokan rákérdeznek majd sztem h mennyi volt? Egyéb ötletek?
ápr. 20. 05:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
47%

#8

"#6 az óra a férfi egyetlen ékszere a karikagyűrűn kívül." 🤣🤦 Persze-persze..ezt a baromságot hol hallottad? Vagy te találsz ki ilyen ostobaságot?


Páromnak van nyaklánca és fülbevalója is. Napi rendszerességgel hordja.


Csak ti alulművelt fejetekben létezik az, hogy az óra státusz szimbólum és hű...de fontos valami.

ápr. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom értékelni az órát olyan körökbe mozogj ahol ez számít.
ápr. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
75%
#11 Sajnálom, számomra komolyan vehetetlen az a férfi aki ékszerekkel kompenzál. Megvan az a szubkultúra ahol menő, de nekem nagyon nőies/kisfiús. Lehet valakinek tetszik, nekem nagyon nem. Mondom ezt úgy, hogy apámnak is volt egy ideig karika fülbevalója, és már azt is elég prosztónak gondoltam, hiába tisztelem őt. Az óra csak akkor státuszszimbólum ha valaki ismeri az órákat. Amúgy meg csak egy kiegészítő. Egy 20.000 Forintos óra ugyan úgy tud jól mutatni mint egy 3 milliós. A különbség annyi, hogy az egyik befektetés, a másik meg csak kiegészítő. Egyikkel sincs probléma. A probléma azzal van, ha valaki fel akar vágni vele
ápr. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
72%

#13

Ki mondta, hogy kompenzál? Te valami író vagy, hogy ilyeneket találsz ki, ilyen nem létező dolgokat olvasol ki a sorokból?

Egyébként ennyi erővel az is kompenzál, aki az órájával akar menőzni, meg egyetlen ékszerként tartja számon..😉

ápr. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
29%
#14 Látom olvasni tudsz, csak értelmezni nem. Igen, én is úgy gondolom hogy aki az órájával menőzik, az is kompenzál. Nem is egyetlen ékszer az óra. Ott van a karikagyűrű is (vagy talán még a pecsétgyűrű, habár én nem hordok ilyet). A mindenféle fülbevaló, karkötő, piercing, nyaklánc és egyéb ékszer számomra visszás, és egyből az jön át hogy valaki kompenzálni akar valamit. Mint a dacos teenager amikor csak azért is kilöveti a fülét. Nekem gyerekes és komolyan vehetetlen. Bár valószínűleg ezek szerint nem is ugyan olyan körökben mozgunk, eltér a véleményünk. Nincs ezzel gond, mindenki azt hord vagy tesz a testével amit akar. Ettől nekem még nem kell hogy tetsszen, habár gondolom nem is az a cél hogy engem lenyűgözzön vele. Ha neked és neki is tetszik, viselje engem nem érdekel. A véleményemet viszont tartom.
ápr. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
En is meselni szoktam nekik masoknak, hogy ugy tudom nyomni a cuccot mint a darido labai, de kozben olyan sovanyak mint a fulpiszka. Szoval, ja.
ápr. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Kimész a nyolcadik kerületbe este ha jönnek az orkok akkor ránézel az órádra. Ekkor megkérdezik tőled: "Mennyiért vetted Tesó?"
ápr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az óra a leg haszontalanabb dolog ami létezhet.utoljára kb 25 éve volt karórám,ma már tök feleslegesnek tartom hogy magamra tegyek egy kütyüt ami mutatja az időt.a telefon fontosabb dolog,óra azon is van,meg az autóban,a motoron,sőt a biciklin is.ha kimegyek horgászni pl,ott pont nem az időt nézem,egy karóra csak megsérül,útban van,koszos lesz,meglátszik a helye ha barnulok.ha nekem akarna felvágni valaki a drága órájával,közölném vele,hogy engem nem nyügöz le.
ápr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%

18


Az ora "speckoja" elarulja az arat, ami presztizs es dominal a birkak kozott. Talan meg egy csajt is meg lehet razni a wc-ben miatta.

ápr. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
52%

#15

"A mindenféle fülbevaló, karkötő, piercing, nyaklánc és egyéb ékszer számomra visszás, és egyből az jön át hogy valaki kompenzálni akar valamit."


Egy kis töri óra csak neked:

[link]

[link]

ápr. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!