Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én mindenkivel kedves vagyok...

Koszhelo kérdése:

Én mindenkivel kedves vagyok de velem miért nem kedves senki?

Figyelt kérdés

2018. jún. 24. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Tapasztalatból mondom: a mai magyar társadalom nem cspázza a kedvességet, szereti azon embereket kihasználni, aki a mai magyar társadalomban kedves.

A saját érdekedben ne légy kedves, csak tartsd be az alapvető normákat!

2018. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Lényegében első mindent elmondott, de amit én mondok az az, hogy legalább te maradj kedves, mert minél több kedves ember lesz egy idő után talán a társadalomban is meg fog mozgatni valamit. Bár egy fecske nem csinál nyarat, de téged ne húzzon legalább le a rossz társadalom.
2018. jún. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsonek igaza van. Ha kedves vagy azthiszik gyenge vagy es kihasznalnak es nem neznek semmibe. De amint szemet vagy elkezdik nyalni a segged.Vannak kivetelek. En mindig megjegyeztem ha egy ember kimondottan kedves es jo kedvem lesz tole egesznap hogy uristen ez de egy nyugodt kedves jolelku ember. Akar egy penztaros volt tok aranyos. De sajnos ritka. Ne valtozz meg de csak azzal legyel kedves akibn bizol. Legyel olyan masokkal ahogy veled bannak!
2018. júl. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!