Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A magyarok miért nem tudnak élni?

A magyarok miért nem tudnak élni?

Figyelt kérdés

Soha semmi érdekes vagy vicces nem tud történni velük,mert nem csinálnak semmi furcsát.ehhez hasonló videókat a teljes történelmükből nem lehetne összevágni.

[link]

[link]


máj. 11. 09:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Fel lettek töltve?elég jó nézettséget hoznak.
máj. 13. 03:12
 12/16 anonim ***** válasza:
Az mióta élés, hogy lerúgnak a bicikliről vagy beleesel az árokba és eltöröd a csontjaid?
máj. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12) a szobanövény életformánál az is sokkal jobb.Meg aztán ezek kiragadott esetek, nem minden bolondozás végződik sérüléssel.
máj. 19. 20:54
 14/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért csak a két végletben tudsz gondolkodni? Oké, hogy a te szinteden teljesen mást jelent az élni, mint a legtöbb embernél, ettől függetlenül, ne gondold azt, hogy aki nem úgy él, mint te, az csak szobanövény lehet.
máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14) te asszociáltál rögtön sérülésre.és még te vagy a jobbik, vannak extrémebb válaszok is.
máj. 19. 21:04
 16/16 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 12-es, a 14-es nem én vagyok. Nekem csak az első jelenik meg. Nem vagyok benne biztos, hogy ők ezt bolondozásnak élték meg. Biztos van, amelyik direkt csinálja, de az aki sétál és árokba esik nem úgy tűnik nekem.
máj. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!