Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet bebízonyítani az...

Hogyan lehet bebízonyítani az életben,hogy egyes személyeknek nincs igazuk?

Figyelt kérdés
Nagyon elvagyok keseredve nem hisz nekem senki,hogy nem lehetek sikeres az életben.Sokszor bízonyítottam már,de remenyvesztett ember vagyok.Mit tehetnék ebben át esetben?
máj. 19. 12:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mit tehetnék ebben az esetben?
máj. 19. 12:46
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem bizonyítgatni kellene, hanem tenni azért, hogy sikeres legyél.
máj. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne bákinek is bizonygatni? Nekem sincsenek nagyra törő céljaim, ez kit érdekel? A sikeres ember szemében te ígyis-úgyis semmirekellő sz*rkupac leszel.

Plusz kinek mi a sikeres? Mert nekem egy szép és őszinte család volt a célom, a munkámat is szeretem.

máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Akinek bizonygatni kell az úgyis csak bosszantani akar téged. Nem fogják megérteni azt amiben vagy, mert nem is akarják. Inkább valami kis apró területen legyél sikeres kezdetben, amit szeretsz, nem kell mindenkinek egyformának lenni.
máj. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én értem ezt a mentalitást az illető személy részéről.De pár alkalomból nem kell végkövetkeztetést levonia pélául rólam.Nagyon rosszul esik,nem ismeri a másik segítőkész oldalamat.Nem is foglalkozok vele többet.Úgy is egyszer rájön,hogy velem kapcsolatban tévedett.Ő miatta elkészítettem karieremet,életemet.
máj. 19. 14:14
 6/11 A kérdező kommentje:
Ő miatta elveszítettem kariremet,életemet.
máj. 19. 14:17
 7/11 A kérdező kommentje:
Én értem ezt a mentalitást az illető személy részéről.De pár alkalomból nem kell végkövetkeztetést levonia pélául rólam.Nagyon rosszul esik,nem ismeri a másik segítőkész oldalamat.Nem is foglalkozok vele többet.Úgy is egyszer rájön,hogy velem kapcsolatban tévedett.Ő miatta elveszítettem karrieremet,életemet.
máj. 19. 14:18
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Most azt akarod vkinek bizonygatni hogy sikertelen kudarcos ember vagy?

Csak mert ha bebizonyítod, akkor már sikerült valami. Siekresen tudsz bizonyítani. Ez paradox.

máj. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Ahelyett, hogy ezt bizonygatnad, tegyél azért, hogy sikeres legyél.



Neked az ok illetve legföbb probléma az, hogy eldöntötted, te sikerteken akarsz maradni, mert így kényelmes, ülhetsz a langyos pocsolyában, és másokat hibáztathatsz emiatt, pedig egyedül te vagy az, aki erröl tehet.

máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A bizonygatással nemcsak, hogy sok idő megy el, hanem sok energia is. Energia, amit másra is fel tudnál használni, ami mondjuk vezethet a siker felé is. Meg azért azt sem szabad elfelejteni, hogy nem mindenkit lehet meggyőzni valamiről, szóval, az is elég sanszos, hogy nem sok értelme lenne másokat győzködni. Sőt...
máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!