Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki rendesen dolgozik, az...

Aki rendesen dolgozik, az hogy szokta bebizonyítani, hogy tényleg azt csinálja?

Figyelt kérdés
Tavasszal megyek oda, ahonnan kiraktak volna, sőt újat is vettek fel a helyemre. Az ember csak bizonyít és bizonyít, viszont a dolgozóknak ki mutat fel valamit a munkájukkal kapcsolatban?
2021. okt. 25. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Úgy, hogy eredménye van.
2021. okt. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Eredményt ki mutatja? Számítógép?
2021. okt. 25. 13:19
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Eredményt ki mutatja?"

Pl szakács esetén ott van a tányéron a recept szerint elkészített, friss étel.

2021. okt. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindenhol bizonyítani kicsit megterhelő, főleg akkor, ha a vezetők “keményebben” dolgoznak.
2021. okt. 25. 13:23
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Még mezei beosztottként is tudja mindenki, hogy ki az aki rendesen dolgozik. Nem egy agysebészet ez. A trehány munka visszaüt reklamációk, ellenőrzések alkalmával, vagy a kollégád nem tud haladni a hibáid miatt.
2021. okt. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván elmondták, hogy mi miatt akarnak kirakni. Ha nem értettél vele egyet, akkor megvédhetted volna az álláspontodat.
2021. okt. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy te baromi elégedett vagy magaddal, mert a képességeid legjavát nyújtod, csakhogy az elvárásokhoz ez kevés. Ezzel kell tudni szembenézni és önkritikát gyakorolva továbblépni!

Hiába vagyok én elégedett azzal, ahogy bukfencet vetek, ha légtornásznak gyenge vagyok és légtornászként kell dolgozni.

2021. okt. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Süket fülekre talál ilyenkor az ember. Az azon az osztályon dolgozó is elmondta, mikor átépítés van, esetleg éjszakázni kell, akkor jó munkaerő, egyébként az 5 éves munkáját nem veszik semmibe. Viszont, én tényleg lelkesen dolgoztam, nehéz dolgokat is emeltem. Nehéz úgy dolgozni, ha valaki szorgalmas, de téged sem motiváltak eddig.
2021. okt. 25. 13:35
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"... viszont a dolgozóknak ki mutat fel valamit a munkájukkal kapcsolatban?"


Kapod a fizetésed! Vagy nem?

Ez a munkád "elismerése" mert senkinek nem osztogatnak az üzemekben Kossuth-díjat, ha elvégzi a feladatot amire felvették.

2021. okt. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak mikor egy multinál minden osztályon szépen dolgozol, mindenhol megaláznak, nem a természeted miatt, aztán mikor nincs munkaerő, esetleg máshol szükség lenne rád, akkor eddig jól dolgoztál, csak a személyiségeddel volt a baj, mikor az ember nem fogékony a konfliktus kezdeményezésére. :/
2021. okt. 25. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!