Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk! Ha tetszik nektek egy...

Fiúk! Ha tetszik nektek egy lány és nézitek vagy gyakran összenéztek, akkor milyen reakciót vártok a lánytól, hogy számotokra egyértelmű legyen, hogy kölcsönös a szimpátia?

Figyelt kérdés
Illetve ilyen esetben, hogy szoktatok nézni?

jan. 20. 00:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Már eleve ha sokszor összenézünk, akkor biztos ő is, én is mosolyogva fogadom, ha nem történik semmi vicces a hátam mögött és nem azon mosolyog. Emellett pedig kedvesen odamegyek hozzá elhivni randira, vagy ilyesmi ha ez tényleg kölcsönös.
jan. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk nekem akkor lenne egyértelmű, ha igyekszik összefutni velem, többször mosolyog rám feltünően. Szerintem ennél jobb nincs.
jan. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egy idegen lányhoz is odamész?
jan. 20. 00:31
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ha kölcsönös és egyértelmű a jel.

Nem fogok várakoztatni, játszmázni.

jan. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
Mert hogy ismerkedjek meg vele szerinted? az elején mindketten idegenek vagyunk egymásnak.. jézusom..#1 vagyok
jan. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jézusom, társaságon tágabb társaságon belül is lehet olyan, aki ugyan ismeretlen, de nem a vadidegen kategória. Jézusom, jézusom, jézusom.
jan. 20. 00:42
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
jolvan nehogy infarktusod legyen, az is pont ugy idegen szoval felesleg volt leizzadni. Max annyi kulonbseg hogy hallottal-e mar rola ilyesmi
jan. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Téged akartalak megkímélni az infarktustól, úgy felkaptad a vizet. Sorry, hogy egy kérdés-válasz oldalon vissza mertem kérdezni. Szánom-bánom.
jan. 20. 00:58
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
en nem kaptam fel a vizet, azzal se volt baj hogy visszakerdeztel dehat en eleve idegen csajrol beszeltem akihez siman odamegyek. eros a szivem, kibirja
jan. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
de bocs, remelem nem sertettem meg erzeseidet.
jan. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!