Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért szoktak ez emberek...

Miért szoktak ez emberek mondvacsinált indokkal leszólogatni, csúnyákat mondani rám? Meg mondvacsinált okkal még a pasijaim is le szoktak tőlem lépni, vagyis elhagynak 1-2 randi után. Pedig én mindig jó vagyok mindenkihez, meg jól is nézek ki.?

Figyelt kérdés
Mindig igy volt, hiába vagyok mindig kedves, megértő, és menő cuccokban járok. Mindig direkt csinálnak valamit, hazudnak hogy legyen ok elhagyni engem. Pl, most is megismerkedtem egy normális, jóképü pasival. Találkoztunk, látszott rajta hogy tetszek neki, még mondta is. Aztán egyszer csak elkezdett semmibe venni, messengeren nem írt vissza. Mindig azt mondta nagyon fáradt, sokat dolgozik. Egyszercsak rám irt valaki, azt mondta hogy látta a fiut egy másik nővel a városba és hogy tudja hogy barátnője van, én is láttam azt hogy szülinapján ki írta egy csaj hogy boldog szülinapot szerelmem, ez meg be is sziveszte. Azt kitalálta hogy én idegeneknek osztok meg róla dolgokat azért nincs már esélyem nála. Letagadta hogy ismeri a csávot aki mondta nekem hogy csaja van. Közbe a tesója a csávó. Ilyeneket mond hogy van egy olyan érzése hogy engem az a csávó átvert, nem azzal beszéltem aki a képen van és azért szakította meg velem a kapcsolatot mert állaítólag vadidegennek adtam ki infót róla. Mindig ez szokott lenni olyan dolgokat állítanak rólam ami nem igaz, meg kitalálják hogy ezt és ezt csináltam csak hogy elhagyhassanak, már az oviban annó is ezt csinálták a "barátnők,,is, hogy kitalálták hogy elloptam a barbiejukat, közbe a közelébe se voltam.... Közép suliban is mindig kitaláltak rólam csúnya dolgokat, pl, be pisiltem a buszon, loptam, fogykos vagyok amikor nem is. Mindig valami rosszat vart mindenki a nyakamba. Itthon is mindenki nyaggat hogy így változzak, így viselkedjek, lassan megfulladok ettől a sok feleslegesen engem csesztető embertől.

máj. 26. 08:16
 1/10 A kérdező kommentje:
saját apám is bánt, kitalál dolgokat rólam, mindig mondja hogy egy senki vagyok, meg hogy ugyis hamar meg fogsz halni, senki nem fog veled foglalkozni. Régen nagyon sokat vert és húzkotta a füleimet. Volt hogy az arcomat hátra nyomta, nyakamat fogta, már féltem hogy most megfulladok. Pénzem nincs, barátok nincsenek, palik átvernek. Nem értem miért van ez velem.
máj. 26. 08:22
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem te ezt már nagyon sokszor kiírtad ide, a válasz ugyanaz, a felszínes és üresfejű vagy. Ezért egyszerűen ennyi idő alatt derül ki ez nekik is.
máj. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pedig igyekszek de már kezd meghalni a lelkem.
máj. 26. 08:51
 4/10 A kérdező kommentje:
De miért lennék felszínes és üresfejü? Mi alapján gondolják ezt?
máj. 26. 08:55
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy nem vagy fogyatékos, de helyesen írni mindenesetre nem tudsz.
máj. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rossz a billentyüzet a gépen.
máj. 26. 09:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Rossz körökben mozogsz.
máj. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Rakott karfiol ***** válasza:
100%

Ha nincs a környezetedben empatikus ember, aki nem ítélkezik, ideje keríteni egyet.

Az írásod süt az önértékelési problémáktól.

máj. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerlek, de ezek alapján csak annyit tudnék mondani, hogy rossz a kötődési mintád (ami ilyen családban nem csoda) ezért mindig olyan pasikat fogsz ki, akik kihasználnak, leszarnak, bántanak. Illetve a sok bántás miatt valószínűleg alármi történik, te azt egyből magadra veszed, felveszed az áldozat szerepet, hogy az biztos szándékosan ellened szólt. (Ez csak tipp)

Hány éves vagy? Dolgozol vagy van valamilyen végzettséged?

máj. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%

Lehet, hogy jól nézel ki de egy két randira után már kiderül a személyiséged. Ez az ami nem tetszik a férfiaknak. Javaslom változtasson ezen, mert a pasik elmenekülnek majd tőled!


Lehetsz akármilyen bombanő, lehetsz bármilyen jó az ágyban, ha egy perszóna vagy akkor senkinek sem kellesz majd.

máj. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!