Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyek oldottabb?

Hogyan legyek oldottabb?

Figyelt kérdés
Társaságban zárkózottabb vagyok jóval, meg eleve picit más témák érdekelnek mint a legtöbb embert, így kevés a közös téma.

2012. máj. 15. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Mint a mátrixban: Pontosan tudom, hogy mire gondolsz :D bocs nem hagyhattam ki, de velem is részben van ilyen.

szóval amennyiben a a te témáid nem érdekesek és nem szívesen hallgatják ha mesélsz róluk neked kell alkalmazkodnod. nem tudom mennyire élsz álomvilágban de ha te is nagyon akkor társaságban ki kell szakadnod belőle, úgy értem feloldódhatsz ha beleéled magad abba amiket a többiek mondanak/mesélnek és kérdezel róla ők pedig biztosan szívesen mesélnek. ez lehet egy módja a beszélgetés elkapásának. fejtsd ki a véleményed, próbálj ne nagyon szélsőséges dolgokat mondani mert akkor valószínűleg lekezelnek. egyszerűen érdeklődj az emberek felől és akkor oldódik a zártságod a szóban is benne van NYITSZ a többiek felé. nem kell durva kérdéseket feltenned eleinte lehetnek nagyon felületesek is legalább lesz egy fokozatosság. ez belülről fakad, ez vagy te szóval kicsit muszáj formálnod a személyiségeden hogy oldódni tudj, szélsőséges esetben életmódváltás de az már más téma.

2013. máj. 26. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!