Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek nyugodtabb?

Hogyan legyek nyugodtabb?

Figyelt kérdés
Nagyon ideges vagyok pár helyzetben, főleg amikor valamit amit szeretek csinálni nem sikerül vagy amikor valaki bolcsködik. Kosárlabdában is (nagyon szeretek kosárlabdázni) mikor nyugodtan játszok nagyon jól játszok, de valamiért mindig felidegeskedek és már nem tudok jól játszani. Ilyen helyzetben legtöbbször dobálom összevissza a labdát jó erősen falnak, játékosnak stb.
2012. máj. 2. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:

-.- GUMISZOBAA-.- xd nem! nehogy elmenj orvoshoz vagy ilyenekbe fogj!Ha pl. kosarazás közben ideges leszel(én kézilabdázok , úgyhogy tudom miről beszélsz)akkor két lehetőség van:

1. ha kedves az edző,akkor szólj neki(inkább hazudj),hogy pl. nagyon fáradt vagyok,kiállhatnék-e egy kicsit?.

2.pl.ha fellöknek,és a bíró semmit nem csinál,akkor a legjobb teendő:MAGADBAN!! szólj be neki,hogy hülye vagy b@zd meg!vagy valami hasonlót,de az se baj ha hangosan mondod.Utána pedig végy egy nagy levegőt,és csak a meccsre figyelj.Otthon anyukáddal/apukáddal meg tudod ezt beszélni,és egy forrófürdővel ki tudod pihenni.Előzőekre visszautalva,ha elesel/ellöknek és nagyon fáj valamid(és a bíró nem csinál semmit,nem ad faltot),akkor is meg kell próbálnod csak a játékra figyelni,és aki miatt fáj valamid,azt pedig csendben intézd el,remélem érted mire célzok.(amikor nem figyel a bíró,kicsit finoman tépd meg,és nem is baj ha anyázol neki egyet-kettőt.:-))Sok szerencsét,remélem hasznos lesz. :)

2012. máj. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!