Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy 13 éves lánynak a nyári...

Egy 13 éves lánynak a nyári buliára mi lenne a megfelelő ajándék?

Figyelt kérdés
2000-2500ft ért.

2012. júl. 12. 20:34
 1/5 anonim válasza:
Szerintem egy napló,és mellé egy kis csoki.vagy egy ilyen kis dísz "plüss állat",vagy egy olyan toll amin rajta van a neve.
2012. júl. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagy ha valami olcsóbb parfümöt, milka csokit meg egy bizsu fülcsit veszek neki az szerintetek milyen lenne?
2012. júl. 12. 20:44
 3/5 anonim válasza:
bögre a nevével nálam az a favorit 13 vok
2012. júl. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem parfümöt NE! Nem tudod, hogy milyen illatot szeret és nem tudhatod, hogy a bőrén milyen az illata.


Szerintem vegyél vmi színes bizsus karkötőt, színben hozzá illő hajgumit, vagy vmi finom csokit.

Esetleg egy szép kávésbögrét, mellé jeges kávé port (amit a lidl-ben lehet kapni)

Vagy vegyél vmi finom csokit mellé egy csokifondue-t.

http://www.youtube.com/watch?v=lWfDyAgVL5I


Vagy egy szakácskönyvet ami kezdőknek szól (tescoban a könyveknél van ilyen)

2012. júl. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 I_krisz_I válasza:
Ilyen éves korban lányok lovagolnak, fiúk motoroznak ( legalább is én 14/F) de van aki kockul. Szerintem írasd be a lányodat Lovagolni ( ha akar és még nem lovagol)
2012. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!