Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a PS 2 karácsonyra...

Szerintetek a PS 2 karácsonyra megfelelő ajándék?

Figyelt kérdés
És Hol tudok olcsón venni ?
2010. nov. 7. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Én még mindig azon a véleményen vagyok,hogy egy saját készítésű kis dísztárgy is pár100 Ftból szintúgy a legjobb lehet,ha őszinte szeretettel adod. Pl egy utolsó napon megvett tusfürdő csomag elég szánalmas...

Amúgy én is pont PS2 akarok venni a húgomnak XDDD Úgyhogy jó ajándék. Nézelődjél aukciós oldalakon,ill bolhapiacokon.Én is azt teszem:)

2010. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Extra különleges ajándék, még jó hogy jó, én is örülnék neki pedig számgépem van, de játékkonzolon a legjobb játszani. Bár elég drága ajándék, egy olcsóbbnak is ugyanúgy örülne biztos lehetsz benne.
2010. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja és azt még chippelni is kell, úgy számolj az pluszba nekem évekkel ezelőtt volt 9000 Ft.
2010. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!