Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon rossz a gólyák szemszög...

Nagyon rossz a gólyák szemszögéből a gólyatábor?

Figyelt kérdés
most augusztusban lesz gólyatábor a gimnáziumnak, és nincs nagyon kedvem menni mert én nem vagyok az a partiállat fajta, és nagyon nem szeretném, ha úgy megszivatnának hogy 4évig azt kelljen hallgatnom. Igazat megvallva félek a tábortól. Mire számíthatok???

2012. aug. 7. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd, hogy ott piálás is lesz :) Bár már ki tudja..

Amikor én mentem szakközépbe, nem mentem gólyatáborba, pont amiatt, amit most te is érzel. Az osztályból sokan voltunk így, a 35 emberből ott voltak kb 22-en, de mind azt mondta hogy nagyon jó volt, voltak feladatok, amiket meg kellett csinálni, de a tanárok úgysem hagyják, hogy nagyon durvákat kelljen csinálnod.

Nagyjából annyiról szól az egész, hogy jobban megismerkedjetek, még a suli előtt, hogy ne olyan közösségbe menjetek, ahol nem ismertek senkit. Mégiscsak kényelmesebb olyan helyre menni, ahol legalább az emberek nevét tudod..:) Én azt tanácsolom, hogy menj, vesztenivalód nincs, és hidd el, jó lesz, én is bántam, hogy nem mentem

2012. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

nálunk is volt gólyatábor , de semmi extra nem volt. én sem vagyok partiállat sőt elég félénk voltam akkoriban.:D

annyi volt nálunk, hogy reggel futni kellet, tornázni. voltak közös éneklések, kellet mazsorettezni, nép táncolni.(én elég béna vagyok mindenben am, de nem volt gáz szinte senki nem csinálta jól..)volt bátorság próba az annyiból állt, hogy éjjel kikellet menni az erdőbe vak sötétbe és ott ijesztgettek. én már sikítottam, hogy engem ne ijesszenek meg mert nagyon félős vagyok :D. az ottani diákok pedig nem szívattak minket mindenki rendes és jó fej volt :) szóval nyugi :)

19L

2012. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

2es vagyok


és igen ahogy az első írja a tanárok tényleg nem hagyják hogy valami durvát csináljanak veletek :) szóval nem lesz ott semmi gáz

2012. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!