Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon rossz érzés. Mit...

Nagyon rossz érzés. Mit tehetnék, hogy nem bántson? 13L

Figyelt kérdés

2008-ban,és 2010-ben voltunk nyaralni Horvátországban.Akkor még megtehettük.Ma már ott tartunk,hogy hála az égnek a szükséges dolgokra még telik,de már egy nagyobb kiadás (pl. múltkor egy gyorshajtás 50000Ft) már abból a pénzből megy amit a nagyszülők egyszer adtak,mint tartalékot,és akkor még úgy volt,hogy a későbbi taníttatásomra el lesz rakva....nem így lett.Nyaralásról idén szó sem volt,mert az is abból ment volna.Azóta a 2010-es nyaralás óta semmi családi programunk nem volt.A még nálunk is rosszabbul élő ismerőseink is legalább egy közeli strandra elmentek.Igazából anyám nagyon passzív is ilyen téren,nem jár sehova.Tábor drága,rokonaink fele felnőtt,akik ugye dolgoznak,még a nagyszülők is,hozzájuk nem mehetnék.De az utóbbi mondatot talán le sem kéne írnom,mert engem nem az bánt,hogy egész nyáron a leghasznosabb programom a biciklizés,hanem az,hogy nem megyünk se nyaralni,se sehova.Akkor van sírógörcsöm amikor a barátnőmék megjönnek az 1 hetes Hajdúszoboszlói nyaralásból,utána 2 hét Balaton,majd sír,hogy 15000-ről csökkent a zsebpénze 10000-re,mert sok volt a telefonszámlája...és még átlagos családnak vallja magukat.

Ez így sok egyszerre,de összegezve a bajom az,hogy mi még a helyi strandra sem megyünk el.


2012. aug. 6. 16:00
 1/5 anonim válasza:
Szerintem,próbáld megbeszélni a szüleiddel,mondd el nekik hogy téged mennyire bánt a dolog.
2012. aug. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ilyenkor jön a "Nem mi vagyunk az egyetlen család,aki nem teheti meg..." szöveg....

2012. aug. 6. 16:11
 3/5 anonim válasza:
21%
nyugi , én sose az életbe nem mentem el szüleimmel nyaralni, sose voltam tengerparton, se külföldön. Elég jól álltok még anyagilag, ha még megtehetitek azt, hogy gyorshajtotok. Lehet, pont az a pénz hiányzik amit a csekk befizetésére ment el. No sebaj, próbáld elfogadni, lesz még jobb is!
2012. aug. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda problémák..
2012. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
menj valami nyári munkára és ugorj le a strandra a barátnőiddel
2012. aug. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!