Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek velem van a baj?...

Szerintetek velem van a baj? Változzak meg?

Figyelt kérdés

Az osztályomban van egy csaj aki egy elkényeztetett beképzelt p***a és egy időben ő volt nekem a legjobb barim meg az unkateasom (egy suliba járunk) mindent együtt csináltunk de ő eldobott magától minket és tanultunk ebből és többet nem barátkoztunk vele ennyire és megtanultuk milyen ember valójában és megfogadtuk egymásnak hogy többet senki nem állhat közénk mert egyszer megpróbálta de szerencsére nem sikerült! De most megint közénk ál és az uncsitesom most megint puszipajtás vele és nem csak őt veszi el tőlem hanem a többi barátomat is és ők meg bedőlnek neki és csak el fogja dobni magától a többieket!

Az uncsitesom eddig mindennél többet jelentett nekem és a öribarim volt most is az csak valami megtört és nem tudom mit csináljak!

Változzak meg?


2011. okt. 21. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ami a fogalmazásodat illeti, igen, változz meg! Egyébként csak 1000 ugyanilyen kérdés került ide az elmúlt 2 héten.
2011. okt. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem, nem nincs veled semmibaj, csak kertvárosba születtél...
2011. okt. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Veled semmi baj sincs!Inkább a többiekkel!!!

Tanulj meg úszni a duna vizével!Majd később rájönnek hogy baromságot csinálnak addig semmit sem tehetsz!!!

2011. okt. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!