Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy változtassak ami tartós...

Hogy változtassak ami tartós is? (több lent)

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok.Egyetlen egy barátnőm van akivel úgy nagyjából beszélgetek de vele sem igazán.Akiket ismerek már egy ideje nem nagyon szólnak hozzám jogosan mert tudják hogy max arra válaszolok ha kérdeznek de ennyi.Én meg nem tudom milyen témát hozzak fel,ilyen sablonokat hogy időjárás stb nem akarok.Szóval csak kuksolunk csendben.Akit nem ismerek attól maximum megkérdezem hány éves vagy hogy tanul-e,ha igen mit és ennyi.Interneten bárkivel tudok beszélni de ez élőben nem segít semmit.Egyszerűen semmi téma nem jut eszembe amiről beszélhetnénk 3-4 mondatnál többet.Meg egy kicsit önbizalomhiányom van szóval ha mondjuk valakinek tetszem,fejen áll se hiszem el és hosszú távon ez(is) idegesíti az embereket.

2013. jan. 14. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Két dolgot tehetsz: Nyiss, és Higgy!
2013. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha interneten tudsz beszélgetni akkor beszélgess interneten az egyik osztálytársaddal, és akkor talán a suliban is tudtok majd beszélni...keresd az olyan lányok társaságát akik hasonlóan félénkek. Élőben is kérdezheted ugyan azokat mint a neten vagy feldobhatsz ugyan olyan témákat mint internetes beszélgetés közben.
2013. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!