Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti voltatok már egyedül...

Ti voltatok már egyedül bulizni, nyaralni vagy valami új helyen? (kávézóba vagy edzőterembe)

Figyelt kérdés
lehet ilyenkor barátokat szerezni vagy kikapcsolodni?
2013. máj. 21. 01:11
 1/8 anonim ***** válasza:

en soksuor buliztam mar igy. elindultam a nagyvilagba aztan talaltam tarsasagot. de en reszegen ilye n nevetgelos ismerkedos ember vagyoj, szoval... :) az ilyen bulik a legjobbak. mikor nem tervezel es sok uj embert ismersz meg.

egyebkenz rendszeresen jarok egyedul mindenhova. nem kerek meg senkit, higy kisergessen vasarolni, mert en egyedul szeretek. jobban at tudom gondolni a dolgokat(, senki nem szol bele a dolgomba... :D

2013. máj. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyaralni, utazni is voltam már.
2013. máj. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Edzőterembe nem is mennék barátnővel, mert akkor beszélgetni kell, meg várjuk egymást, csináljuk együtt....

Ezt így nem lehet.

Bulizni is voltam már egyedül, csak nyaralni nem.


N

2013. máj. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Salx Narval ***** válasza:
Persze. Néha kifejezetten erre vágyom.
2013. máj. 21. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Több jó barátnőmmel, barátommal is ismerkedtem meg úgy, hogy egyedül nekivágtam Budapest belvárosának, beültem valahová kávézni, moziba vagy elmentem egy kiállításra. Utazni kétszer voltam egyedül, egyszer Horvátországba mentem le vonattal, ott már a vonaton megismerkedtem azzal a társasággal, akivel aztán együtt mászkáltunk, egyszer meg a Baraka utazási irodával. Ott egyébként nagyon jól összejött a csapat, a résztvevők nagyjából kétharmada egyedül fizette be az utat.
2013. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen voltam.

Edzőterembe annak idején elkezdtem járni egyedül. Mivel a csapat ált. ugyanaz volt így hamar összebarátkoztunk. Meg jó is volt úgy, hogy előtte utána lehet barátkozni de edzés közbe nem. És engem zavart volna ha nem úgy lett volna.


Pár hónapja edzőtermet váltottam. Itt is ugyanaz van.


Bulizni is voltam. Egyszer volt egy rockfeszt mire egyedül mentem. De nem zavart mert néhány ember odajött koccinta a sörrel meg mindennel, utána meg tök jól elvoltunk. Bár mondjuk ha iszok akkor én sokkal barátságosabb vagyok meg sokkal inkább közvetlenebb. Egyébként én elég zárkózott vagyok.

2013. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nahát, tök jó olvasni, hogy vannak akik elmennek egyedül szórakozni, én nem voltam soha, de sok olyan koncert, fesztivál stb volt ahová szívesen elmentem volna de egy haver sem jött, így inkább nem mentem én sem. a konditerembe lemegyek, persze, de az teljesen más. ebédelni simán beülök egyedül, legfeljebb olvasgatok közben. moziba nem mennék így, meg olyan helyekre, ahova általában társaságban mennek, pl. bulizni. de biztos lehet így is jól érezni magunkat, csak el kellene szánni hogy márpedig elmegyek.
2013. máj. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
közönöm a válaszokat! :)
2013. máj. 22. 02:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!