Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác aki már 1,5 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki már 1,5 éve tetszik nekem. Mondhatni beleszerettem. És már jó régóta ismerem. Kavartunk egyszer de utána nem lett semmi. Állandóan csak rá gondolok?!

Figyelt kérdés
Egy hete nem álmodok vele! És egy pár napja elhatároztam azt amit eddig még soha és tudom nem lesz könnyű és nem megy egyik napról a másikra de elhatároztam, hogy elfelejtem és lemondok róla! Nos. éjjel kivel álmodtam? Hát persze, hogy vele. És mit?! Együtt vagyunk boldogok vagyunk stb. Borzalom. és mindig eszembe jut nem tudok élni nélküle! Tudom elég bizarr ez így 14 évesen de. úgyérzem ő az igazi. Több srác is akart tőlem valamit de mindig elutasítottam őket mert nem tudok mással úgy kapcsolatba lenni, hogy nem szeretem. De erre esélyt sem adok. Sőt nem is akarok. Nagyon rossz érzés amikor más lánnyal látom és legfőképpen akkor amikor rám néz és direkt megölel valakit, förtelmes érzés! Nem kívánom senkinek. Valakinek volt már hasonló esete? Mit tehetnék, hogy túltegyem magam rajta? Ha meglátom egyszerűen szó nem jut a számra és olyan édes meg minden. Mostanában nagyon sokat gondolok rá még vele is álmodok. Elég érdekes dolgokat. Reggel mindig sírva ébredek mert tudom, hogy soha nem válik valóra!?
2012. nov. 23. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Átéltem már ilyet nem egyszer..tudom hiáaba mondom h felejtsd el, nem bírod hiába küzködsz. legyél sokat a barátaiddal egyél sok csokit :) Nekem ebben az időszakban a baréátaim és a családom rengeteget segített. Ha van pár emléked róla pl.fénykép vagy valami aíz tüntesd el. a beszélgetéseiteket töröld ki, menj el mellete fa pofával, legíyél többet fiúkkal, adj magadra, legyél mindig friss és szép és találj valami hobbit magadnak. Megltod elfogod felejteni. Ilyenkor nem szabad szomorú zenét hallgatni tudom, de én is mindig folyamatosan azt hallagatam..hallgass te is. legalább is én aztmondom, ettől csak joibban sírsz, de aztán megnyugszol a sok sírástól végig éled az emléáekeket..halggas olyan zenéket zömében ami arról szól h utálod..pl: Children of distance: enged ej! vagy gyűlöllek :) Sok sikert!
2012. nov. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Valami olyasmit hallottam hogy akivel álmodsz az rád gondolt lefekvés előtt.(ebből nem.tudom hogy mennyi igaz)
2013. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én sokszor úgy nyugtattam le magam hogy esténként arról a személyről álmodozok aki hiányzik 1-2hét múlva le fogsz nyugodni
2014. jan. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!