Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem baj ha 14 éves vok és nem...

Nem baj ha 14 éves vok és nem voltam még szerelmes?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, örülj neki! A szerelem megbolondít!
2013. máj. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miert lenne baj? Van meg idod. Es egyszer ugyis megjon, amikor meg kell jonnie. Ezen mindenki atesik legalabb 1x
2013. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Egyáltalán nem :) Elég akkor, amikor az Igazit találod majd meg :) Kívánom, hogy amikor szerelmes leszel, az egy tartós és boldog szerelem legyen :)
2013. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudod mi a különbség a vok és a vagyok között? csak egy kis agy...na de a témára térve egyáltalán nem baj :)
2013. máj. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vok vuk. Okoska legyél már annyira "igénye", hogy a pirossal aláhúzott szöveget kijavítod. :D
2013. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"igényes" nem húzta alá :D
2013. máj. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De baj! Olyan ciki vagy! Én a helyedbe gyorsan felszednék valakit, sőt akkor már le is feküdnék vele! Akkor majd te is tök menő leszel, mint a többi lány!
2013. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem is nagy baj...en a te korodba mar 6 gyermeket szultem...
2013. máj. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!