Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba és szerintem ő is többet érez irántam mint barátság. De az a probléma h bevallottam neki az érzéseimet és erre azt mondta, h nem tudja mit érez. De nem szeretné elrontani a barátságunka. Ti mit tenétek? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
+ azt mondta jobb lányt érdemlek.

2013. máj. 24. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus sablonszöveggel jött a lány. Ettől gázabb formája nincs a visszautasításnak.


Mondd meg annak a lánynak, hogy egyenesen beszéljen veled, mert neked ő kell(és nem érdekel a többi "jobb lány", és a kapcsolattól a barátság is csak jobbá válik. Szerintem jobb a szerelem, mint a barátság, feltéve, ha viszonzott.) Ha még így sem lép feléd, akkor hagyd.


Majd talán felébred később, és rájön, hogy nem kellett volna ennyiben hagynia a dolgot.


17/L

2013. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de ez a "te jobbat érdemelsz" duma tipikus lerázás. Még ha tényleg így is lenne, ha valaki szerelmes, akkor ezt nem így látja.
2013. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Ez már friendzone.
2013. máj. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, még átgondolom és majd lépek még egy utolsó utánit. Viszont barátság meg nem lehet mer ugye el kellene felejtenem meg miegymás és akkor nem is beszélhetnénk ami a barátság lételeme.
2013. máj. 24. 16:16
 5/11 zaphod ***** válasza:

Én is jártam így nem is egyszer. Borzasztó érzés. Pedig minden jel arra mutatott, hogy ő is szeretné.

A helyzet: neked már nem jó barátként vele. Láthatóan ő nem akar a barátnőd lenni, ha belemenne, ímmel-ámmal tenné, és az nem lenne jó egyikőtöknek sem. Ami neked az egyetlen választás, ami nem fog sokáig fájni, az az, hogy esetleg még egyszer megpróbálod, aztán ha nem jön össze, hagyod a barátsággal együtt az egész lányt a fenébe.

Esetleg pár hónap után közeledhetsz hozzá megint, ha még mindig jónak látod a lányt, de akkor már direkt azzal a céllal közeledj felé, hogy a barátnőd legyen, esélye se legyen félreértelmezni a szándékodat!

2013. jún. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

16F ugyanilyen helyzetben vagyok,szó szerint ugyanezeket ezeket mondta

amikor először elmondtam neki hogy szeretem,akkor járt valakivel,és szakítófélben voltak,akkor azt mondta,hogy "erősen latolgat". azt mondta hogy nem akar velem járni mert túl fontos vagyok neki hogy elvesszen. mondtam neki hogy barátok nehezen maradnánk mert sokszor van olyan alkalom amikor le akarom smárolni(pl átölel,fogom a kezét stb.),de mivel barátja van ezért nem tettem.aztán szakítottak,és pár nappal utána elhívott magához filmezni,és mondta hogy anyja este jön haza,ebből én azt vágtam le hogy akar tőlem valamit. próbáltam átkarolni/hozzábújni de egy kis idő után mindig odébbfeküdt. aztán mielőtt mentem haza kibökte hogy már jár valakivel,egy másik pasija van. aztán lekísért,leültem motoromra,ő meg mellém,beszélgettünk erről hogy mi legyen a barátságunkkal ilyesmik,aztán átkarolt,én is őt. aztán úgy voltam vele hogy több mint fél éve szerelmes vagyok belé,meg akarom csókolni már jó ideje,más alkalmam úgysem lesz,barátja meg egy köcsög ezért leszarom,szóval ja,lesmároltam.és visszacsókolt :) ezután megkérdeztem hogy mit gondol rólam és azt mondta hogy adjak neki időt,gondolkoznia kell. pár nap múlva rákerdeztem,hogy akkor hogy döntött és azt mondta hogy a pasijával akar maradni,és a legfőbb érv az volt,hogy én igaz hogy rendesebb vagyok mint a pasija de vele nagyon jó a szex. én még szűz vagyok szóval nem tudom és ő sem tudhatja milyen vagyok az ágyban,na mindegy. rájöttem hogy kicsit ribanc a csaj,hát ez van,tovább kell lépnem,viszont barátok már tuti nem leszünk.

szerintem nyomulj rá,mostmár vesztenivalód nincs,mert barátok nem maradhattok ezután,legyél határozott és magabiztos,csókold meg mindenképp,ha kell többször is,és ne foss,hogy nem tudsz csókolózni,nekem is vele volt az első csókom,fogalmam sem volt hogy hogyan kell csinálni,de jött magától :D és amúgy nagyon jó érzés :)

remélem segítettem,majd ha akarod írd le üzenetbe,hogy mi történt,szívesen olvasom :D

2013. jún. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most nemsokára fogok vele beszélni, ő is szeretne a kapcsolatunkról. Majd leírom ,h mi volt. Smárolni még nem smároltam senkivel, ezért nagyon félek ,h ha megcsókolnám és szar lennék akkor még annyira se érdekelném mint még előtte.
2013. jún. 11. 00:25
 8/11 anonim válasza:

6-os vagyok

na mi volt?:) a csóktól amúgy nem kell fosni :D nekem szar volt,senkinek se tökéletes az első,de szerintem nem az a lényeg hogy milyen a csók,hanem hogy csókolózol azzal a bizonyos lánnyal és ez rohadt jó érzés :)

2013. jún. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sehogy, sajnos. Érzem ,h még mindig közeledik, de márt nem tudom mit tegyek. Azóta voltam egy születésnapi bulin és a születésnapossal voltam egész éjjel, smároltunk is és nagyon jól éreztem magam vele. Azóta írunk, beszélünk de még nem érzem azt amit az előzőnél éreztem. Még vele is beszélgetek azért.
2013. jún. 23. 23:08
 10/11 anonim válasza:
döntsd el,hogy melyikőjük kell neked,szerintem a szülinapossal jobban jársz,mert az nem hezitált :P de ez a te döntésed,ez csak egy vélemény ;)
2013. jún. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!