Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A facebookon való bökdösés...

A facebookon való bökdösés valóban nemi kapcsolatra felhívás? Vagy csak egy téves feltételezés? Mit jelent akkor igazából és mire jó?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Semmit nem jelent és semmire nem jó.
2013. máj. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Azoknak az egyedeknek van, akik annyit sem tudnak odaböfögni, hogy sziamizu.
2013. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nemi kapcsolatra való felhívás, nem kell túlgondolni. Egyszerűen csak felakarja kelteni a figyelmedet, ha visszaböksz ír neked.
2013. máj. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

A hivatalos angol nyelvű szabályzat szerint a megbökés diszkrét felkérés szexuális kapcsolatra.

Így bökdössétek egymást :DDD

2013. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem nemi kapcsolatra való felhívás.Semmire nem jó.Unalmukban csináljak az emberek csak.
2013. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én olyanokat bökdösök akiket amúgy meg is "böknék". De nem azért bököm őket hogy ez meg is történjen. Egyszerűen jópofa dolognak tartom, igaz nem sok értelme van de a való életben is szokásom bökködni az embereket.
2013. máj. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még volt facebookom, akkor utánanéztem, hogy mit jelent. Hivatalosan azt jelenti, hogy "Hi!", tehát köszönés.
2013. máj. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szimpla hülyeség. Hosszú idő után most ketten is megböktek, de nem viszonoztam, pont emiatt. Ki tudja, hogy az illető milyen értelmet ad ennek.
2013. máj. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"When you poke someone, they'll receive a notification that you've poked them. People poke their friends on Facebook for a variety of reasons. For instance, you can poke your friend just to say hello."


Öcsém a hivatalos angol nyelvű szabályzattal. Gyorsan tanulj meg angolul, meg olvasni, mert hasznos az életben mindkettő.


"Ha megböksz valakit értesítést kap arról, hogy megbökted. Különféle okokból bökik meg barátaikat a facebookon az emberek. Például megbökheted a barátodat köszönésképpen."

2013. máj. 31. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemi kapcsolat összehozásához meg van már a megfelelő alkalmazás, a bang with friends.
2013. máj. 31. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!