Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek jó ötlet, hogy 13...

Szerintetek jó ötlet, hogy 13 évesen korrepetálnék alsó tagozatosokat mondjuk órabérben 500-1000 ft-ért?

Figyelt kérdés
Várom a válaszokat! :)
2013. jún. 7. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
az ötlet maga jó, de a megvalósítással lesznek bajok. szerintem egy 13 éves gyerekre senki nem bizna rá egy másik gyereket. de ha mégis rád bizza alaki, akkor szerinted fog rád hallgatni az alsó tagozatos makacs gyerek, mikor még te is gyerek vagy
2013. jún. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen. nagyon nagyon sokan mondták már más anyukák, hogy jól bánok a gyerekekkel, pedig nincs testvérem. a játszótéren mindeig én vigyáztam a gyerekekre, és játszottam velük.:) nem vagyok stréber, de az alsós anyagokat teljesen jól tudom, és többször is elmagyaráznám neki, ha nem értené.
2013. jún. 7. 19:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jó az ötlet, de ha korrepetitorra van szüksége a gyerekemnek (mert pl. bukásra áll), akkor ha már ennyi pénzt fizetek, akkor az lehetőleg tanár legyen.
2013. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
most megint más az hogy gyerekekkel játszol vagy pedig hogy tanítod őket. nem ismerlek személyesen, nem ismerem a személyiségedet, egy próbát mindenképp megér, de ha nem jön össze, ne keseredj el
2013. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk egy hivatásos nyelvtanárnál 350 ft egy óra.
2013. jún. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
350ft egy óra idegennyelv oktatásnál? az kemény, én tavaly vállaltam molekuláris biológiából, anatómiából, toxikológiából meg belgyógyászatból korrepetálást az alsóbb éveseknek, de 2000ft volt a minimum, ha angolul tartottam az órát (külföldieknek, főként araboknak- debrecenben sokan vannak és jól leht velük keresni :D) és csoportosan voltak ami 4-5-6 embert jelent, 20.000ft volt az óradíj. heti szinten egész szépen kerestem a tudásommal :D
2013. jún. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!