Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért utasítják el a mai...

Miért utasítják el a mai tinilányok az ilyen lányokat?

Figyelt kérdés

Akiknek más zenei stílusuk van. Én is ilyen vagyok. Rocker, ezért több mindenki utál. Kérik, hogy rakjak be zenét, és mikor meghallják a kedvencem, mindenki "fújol", hogy ez milyen sz@r meg minden. Persze nekem végig kell hallgatni az ő számaikat és nem tehetek rájuk megjegyzést...


Akik nem sminkelik magukat és nem pasiznak. Mindenki más korban kezdi, ez miért lenne "szánalmas"? Egyik ismerősöm megkérdezte tőlem, hogy volt-e már fiúm, erre azt mondtam, hogy nem, és egyből "gyerekes" vagyok, csak mert 14 évesen nem volt még barátom...


Akik még nem menstruálnak. Ez miért nevetséges? Mindenki máshogy fejlődik, nem értem, miért kell kinevetni ezért, főleg, hogyha már megvan nekik, akkor sem érnek többet az életben...



2013. jún. 8. 23:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Mert hülye .icsák és kész. Van egy tömegstílus amit követni "kell" és ha attól valaki eltér az már hülye, nem normális a szemükben. Nem az a gáz hogy 14 évesen nincs pasid, hanem hogy rajtuk már 12 évesen átment a fél város.

Ez van, nem tudsz mit tenni. Maradj ilyen és ne törődj velük. :D

2013. jún. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek. Ennyi. Nem kell velük foglalkozni. :)
2013. jún. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy szerintem nem kifejezetten a zenei ízlésed miatt nem kedvelnek - bár én már középiskolába járok, kilencedikben úgy mutatkoztam be, hogy csá, xy vagyok, szeretem a tengerimalacokat és bírom a metált, de ennyi, senkit nem érdekelt soha, hogy milyen zenét hallgatok, nem került szóba egyetlen egyszer sem.

Ha pop számokat nyomattak a sulirádióban nagyszünetekben, ha a tesi öltözőben valaki betolt valami nyálas, pörgős zenét - nem érdekelt, ugyanolyan mosologva táncoltam rá a többiek, senki nem érezte soha, hogy más lennék.

Bár lehet, hogy a környezetedben alacsony E- IQ hányadosú, éretlen lányok vannak, tulajdonképpen akkor sem elképzelhető számomra, hogy csak a zenei ízlésed miatt utáljanak, ha közben jó fej és kedves vagy.

2013. jún. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%

Szia!

Nyilván nem ismerem a teljes storyt, de így első hallásra ne aggódj: sokkal értékesebb ember leszel jó esélyjel, mint azok akik cseszegetnek.

Viszont egy tanácsot fogadj meg: ha egy társaságban vagy soha ne szólj egy rossz szót se arra a zenére, amit a többség hallgat (még akkor se, ha az tényleg szar) és így sokkal könnyebb lesz beilleszkedni :)

2013. jún. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

én is rocker vagyok, az alacson IQ-val rendelkező kb. velem egykorú tinik fikáznak a zenei ízlésem miatt, de normális tinik elfogadják, hogy rocker vagyok, csak szardle azokat, akik cseszegetnek, nem jobbak nálad, és nem is okosabbak

a butábbak azt hiszik rólam, hogy attól, hogy rocker vagyok menőbbnek érzem magam, pedig szó nincs itt a menőségről

2013. jún. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 csingilingg84 ***** válasza:

Ne foglalkozz velük. :)

Nálunk egyfolytában ezeket a party zenéket nyomatják, nem szólok egy szót sem, így ők sem szólják le azokat, amiket én szeretek. Nekem sincs pasim, és egyáltalán nem sajnáltatom magamat. Majd ha jön, jön. :)

Van egy lány a suliban, akinek minden héten új pasija van, ott menőzik, közben pedig még a pasijai is lelogyózzák. XD

16/L

2013. jún. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne is törődj velük.. Szerintem semmi közük hozzá ,hogy mit hallgatsz.. És ahhoz sincs semmi közük ,hogy hány pasid volt eddig... Ez csakis az ő értékrendjüket képviseli... Am én is rockot hallgatok és engem senki sem senki szolt meg még érte, csak egy kis megjegyzés volt rá, de semmi több :) De attól az embertől nem is vártam többet..
2013. jún. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Justicar ***** válasza:

Minálunk pont fordítva van!:D A suliban, pontosabban az osztályban azt szólják(juk) le, aki a rettenetes mai pop 'zenét' hallgatja.


Kedvenc részeg köszönésünk: "Csá! A nevem Milán, és néha metalcoret hallgatok!" Bár csak egymás közt, és ittasan, de na. :D

2013. jún. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Engedd el a füled mellett! tudom, mindenki ezt mondja, de ez megoldás csak. Én is ilyen voltam, mindig piszkáltak, mert nem voltam olyan libák, mint azok. De nem is baj. lett személyiségem, és érettebb felfogásom van (nem egó, mondták) mint nekik. A rock pedig igenis jó! És nekem sem volt barátom 15 éves koromig, de még akkor sem voltam rá igazán felkészülve, mert nem voltam szerelmes, és nem vártam eleget. Meg nem kell siettetni a dolgokat. Egyszer te leszel a menő, nem fognak csesztetni, nem leszel gyerekes, lesz barátod, és még mindig szeretni fogod a rockot! csak kitartás!
2013. jún. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Szard le. Pont ez volt a problémám nekem is, mert mindenki Justin Bieberért meg Demi Lovatoért, Selena Gomezért meg tökömtudjakikért őrül meg.. Beszólnak, amiért egy gitárszóló a csengőhangom és nem Fluor Tomika, de hát ez van :) Egy idő után megelégeltem és elfogadtam, hogy a társaság ilyen, és a plázap.csák nem változtak. Én is csak annyiban, hogy a felfogásom a következő: Azért van két füled, hogy az egyiken be, a másikon ki :)

Még jó, hogy ez a rockkal nem így van, az örökre bent marad.

2013. jún. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!