Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Emberek! Miért nem figyelünk...

Emberek! Miért nem figyelünk az árvízkárosultakra?

Figyelt kérdés

#vészhelyzet #összefogás #egymás biztatása! Segélyvonali segítség!
2013. jún. 9. 09:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
kifejtenéd kicsit bővebben? nem nagyon értem, miről is beszélsz, hiszen a csapból is az folyik, hogy ekkora összefogás még sohasem volt...
2013. jún. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező! Te sem figyelsz, mivel ahelyett, hogy buta kérdéseket tennél fel, mennél inkább zsákolni...

Én is mennék, ha nem lenne beteg a gyerekem.

2013. jún. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Én is csak azt tudom mondani, hogy takarodj a gátra dolgozni aztán meglátod hogy elég sok önkéntes van ott már napok óta.
2013. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Attól hogy még ezen az oldalon nem minden kérdés az árvízzel kapcsolatos attól még kint sokan vannak, önkéntesek, katonák, katasztrófavédelmisek és így tovább.

Lehet hogy a legtöbb helyről már elzavarták az önkénteseket, de ha levonul a Duna akkor lesz még meló bőven. Oda is fogják majd várni az önkénteseket a helyreállításra az is biztos. Én is csütörtökön kint voltam a gátakon meg szerdán is, és tegnap is visszamentem még a délutános meló előtt hogy ha van még tenni való akkor kivegyem a részem de már elzavartak. Most itthon vagyok, de már kérdezgetem az ismerőseimet főleg azokat akik a Duna mellett laknak és mondjuk kitelepítették őket vagy ha van ismerősük, család taguk, rokon akkor ha kell valamit segíteni a helyreállításban akkor csak szóljanak és megyek. Biztos hogy lesz még ilyen is. Igaz hogy erről még nincs hír meg én sem mondom biztosra de elméletileg várni fognak további önkénteseket majd a helyreállításban az is biztos. Gát bontás, takarítás akkor a házak meg egyéb dolgok rendberakására is várhatnak embert. Szóval akkor még lehet menni segíteni. Meg szerintem tárt karokkal fognak várni egyesek főleg azok akik háza már a víz alatt van például, új bútor, élelem, vagy bármi más segítség.

Mindenki figyel, és segít amikor tud.

Én is segítettem már, meg még fogok is csak most várunk egyenlőre.

2013. jún. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 dani900 ***** válasza:
Az a helyzet, hogy igenis figyelnek nagyon sokan, büszkék lehetünk rájuk, az összefogásra, és segítőkészségre. Kedves kérdező, te meg csak a saját nevedben beszélj. Miért nem figyelsz?
2013. jún. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók! Előbb értelmezzétek a kérdést, utána vitatkozzatok! Én egy szóval sem mondtam, hogy menjetek a gátra! a kérdés az volt, "figyeljünk az árvízkárosultakra", és hívjuk az adományvonalat! Remélem 250,-ft. senkit nem vág földhöz! Köszönöm!
2013. jún. 9. 17:25
 7/12 A kérdező kommentje:
A 2/6-os kérdező nem én vagyok! Kérlek, ne írj a nevemben!!! Köszönöm!
2013. jún. 9. 17:28
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor küldjed a 250 Ft-okat. Ne itt magyarázz.
2013. jún. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én inkább odamegyek az árvízkárosultakhoz és a kezükbe adom azt a 250 forintot, avagy segítek azzal, hogy pakolom a zsákokat amíg erőm adja...
2013. jún. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem küldök az adományvonalra, mert a 250 forintot is államosítja a Fidesz éppen úgy, mint a vörösiszap károsultjainak összedobott pénzt is.

Ellenben nem vagyok érzéketlen. 6, 12 és 14 órát zsákoltam, és voltam a gátnál is, ha oda hívtak.

2013. jún. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!