Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sűrgős segítséget kérek! A...

Sűrgős segítséget kérek! A barátommal kétszer voltam együtt az előző ciklusom alatt, mindkétszer védekeztünk óvszerrel, nem szakadt ki, mindig figyelünk rá. De most már harmadik hete késik. Ma görcsöl már a hasam, barnafolyásom van. Mi a baj?

Figyelt kérdés
Ha terhes lennénk már lennének tüneteim, de semmit nem érzékelek. Ma görcsöl már a hasam, barnafolyásom van.(Hozzáteszem, voltam vérvételen, és kiderült hogy a májenziem magasak, fogytem 5 kilót az elmúlt két hétben, és két és fél hétig lázas, fekvős beteg voltam. + hetente háromszor sportolok)Szerintetek mi áll a háttérben?
2013. ápr. 5. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Majd kivizsgalnak. Szerinted itt mit tud mindani a sok hozza nem erto no? Megis, mit varsz? Hogy tudna itt barki is segiteni? Menj orvoshoz. Eloszor a hazihoz, majd az tovabbkuld.
2013. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hormon problema sztem, keress fel mielobb egy nodokit.
2013. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Simán késhet a betegségtől. Keresd fel a háziorvosod vagy a nőgyógyászod, biztosat ő tud mondani.
2013. ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehetséges terhesség? Bár még fiatal vagyok (18 év alatti), rendszeres volt, max egy-két nap csúszás. kivétel a legutolsó. ( egy hetet késett)
2013. ápr. 5. 19:31
 5/9 anonim ***** válasza:
mondjuk ha vennél egy tesztet, kiderülne..
2013. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mivel nem szakadt ki az ovszer, kizartnak tartom :) nyugi
2013. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A legelső beszòlót hagyd figyelmen kivűl...ma rossz napja van :)
2013. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolso, nem, nincs rossz napom, sot... :-):-):-) csak tudod eleg naiv az a no, lany, aki egy ilyen sulyos problemat, amit leirt, itt a neten, idegenektol tanacsit kerve probal SURGOSEN megoldani. Tudod, nagyon nagyon buta es felelotlen az az ember is, aki ebnen partner es adja ala a lovat az ikyen mondatokkal, hogy hormonproblemaja van es a tobbi. Ha orvos lennel, ami pedig nem vagy, akkor tudnad, hogy hany fele, komolyabb es kevesbe komoly problemara utalhat ez a tunetegyuttes. Nem sorolom neked, mert nem te vagy betegm hanem szerencstlen kerdezo. Meg egyszer mondom, menj orvoshoz kerdezo, ne itt tajekozodj, mert komoly bajod szarmazhat belole. Ez jotanacs, meg ha bunkosagnak is hangzik. Hidd el, sokkal jobb, mintha itt elhiszed, hogy csak egy kis hormonproblemad van.


Valaki, aki hozzaertobb, mint aminek latszik

2013. ápr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet h nem ertek hozza, ezert is javasoltam h menjen dokihoz ugy gondolom... Tobbnyire ha kesik vkinek hormon problema all fent, de ne kelljen mar magyarazkodnom.. Hazidoki mit tud egy mensi kesesre javasolni tudomasom szerint azt h keressen fel nogyogyaszt... Nem normalis, ha kesik... Plane ha nem most kezdett el sportolni... Orvostan hallgato vagyok,ugy gondolom nem adtam rossz tanacsot....
2013. ápr. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!