Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A WoW szerintetek rombolja a...

A WoW szerintetek rombolja a szociális életet?

Figyelt kérdés
Összeegyeztethető a két dolog úgy, hogy nem romlanak a tanulmányaim, és a WoW-al is elég sokat foglalkozok? 17/F

2013. jún. 9. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen, valamelyest biztos.
2013. jún. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az egész osztályon tele van wow, lol, wot minecraft meg minden anyám kínjás kockákkal. Igen, szerintem eléggé.
2013. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Rombolja, de amúgy is a WOW lassan kimegy a divatból, a blizzard már csinálja az új mmorpg-t
2013. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
összeegyeztethető, de annak semmi köze a szociális élethez hogy csak wowozol meg tanulsz (szerintem)
2013. jún. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát, én anno pont azért kezdtem el WoWozni, mert forever alone, ,,különc" voltam, a WoWon viszont úgy éreztem, a játékostársaim a barátaim.

Később abbahagytam, egy eléggé drasztikus változást kellett beiktatni az életembe, és ezért. Egy hónapig no social life, aztán kezdtem jóban lenni az osztálytársaimmal. Azért néha visszanézek Taurira:)

Tehát nekem nem rombolta, mert amúgy sem volt, de miután abbahagytam, muszàj volt más elfoglaltsàgot keresnem, ezért építettem pár barátságot. Remélem tudtam segíteni.

2013. jún. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én már 2 hete nem jatszok a Taurin pedig elég jó karijaimvoltak Shmstb.
2013. jún. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Egyébként a WoW nem megy kifele MÉG. Lesz még 1 kiegészítő.

2013. jún. 9. 17:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, de sztem a wotlk óta folyamatosan veszti az aktív előfizetőit.
2013. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Most a MoP alatt van a legtöbb előfizetőjük. (köztük énis)
2013. jún. 9. 22:00
 10/12 Csiß válasza:
Ez kicsit téves info :) Wotlk alatt 12 milla előfizető volt MoP-ban meg lépnek le az emberek (most 8 milla körül mozog az előfizetők száma).Mondjuk én jólérzem magam MoP-ban is..Nem vágom miért hisztiznek / lépnek le az emberek ^^
2013. jún. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!