Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van olyan ember rajtam kívül...

Van olyan ember rajtam kívül aki nem igazán szereti ezeket a helyeket, helyzeteket?

Figyelt kérdés

Nem igazán bírom az olyan helyeket,mint nagyobb bevásárlóközpontok,pláza,tesco.Nyáron a strandot se igazán szeretem.Persze elmegyünk 1-2 szer,de ott se érzem magam teljesen jól.Nekem egyszerűen túl sok az inger az ilyen helyeken,nem bírom a hangzavart,vagy ha mondjuk erősen süt a nap és meleg van és nincs levegő a pl a zárt helyeken.Idegesít a sok ember,feszült leszek ilyenkor.Mondhatnám,hogy ez szocfóbia,de most ez más,mert nem is igazán az emberek idegesítenek,ha mondjuk beszólnak vagy ilyesmi,mert már leszarom igazából az ilyen embereket(vagyis próbálom)hanem maga ezek a szituációk.

Egyébként meg az olyan helyeket szeretem,mint erdő,mező,rét,csendes,"tömegtelen" helyeket.Most velem van lényegében a baj?



2013. jún. 8. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj.
2013. jún. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én se szeretem. Minél nagyobb egy bevásárlóközpont, annál rosszabb. Kiskoromban féltem bennük. A gyógyszertárat utálom nagyon, nem tudom, miért. Talán azért, mert nincs természetes fény (a miénkben), és olyan kicsi. Pfuj.
2013. jún. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is hasonlóan vagyok.De csak az utóbbi pár évben.Tanyán, falun nőttem fel.Aztán városba költöztünk, szerettem soká itt is lakni, de lehet, hogy most már pár év után sok.Hiányzanak a csendesebb, embermentes, nagy szabad terek.Engem is idegesít a tömeg.És azok a dolgok, amiket felsoroltál.Nem te vagy beteg, ez civilizációs probléma.
2013. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi nektek,amúgy lehet ez szocfóbia mégis nálam,mert szerintem erősebb ez az érzés,mint az "átlagnak".Meg kicsit ilyen szorongás is van benne és van hogy rosszul vagyok az ilyen helyzetekben.:S
2013. jún. 10. 13:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Agorafóbiának is hívják, és ha tényleg rosszul vagy, akkor érdemes felkeresned mondjuk egy pszichológust, hogy megtudd, tényleg ilyen problémával van-e dolgod.

Egyébként néha én is úgy érzem magam, mint amit a többiek írtak.

2013. szept. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!