Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért mondják azt, hogy...

Miért mondják azt, hogy Bajnai Gordon zsidó?

Figyelt kérdés
Nem mintha zavarna ha az lenne, de miért hazudják ezt róla?

2013. jún. 24. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Lepaktált velük, így tiszteletbeli lett.
2013. jún. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
56%
Mert Bajnai Gordon egy zsidó!!!!!
2013. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom hogy Bajnai konkrétan az-e, de még rengeteg emberről mondják akiknek semmi köze hozzájuk. De akik ezt állítják azoknak szerintem mindenki zsidó, aki híresebb jól menő vállalkozó Budapesten, vagy nem ért egyet a hobbigyűlölködéssel.
2013. jún. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
27%
Nem tudni hogy ő az-e, akik mondják hogy az azok szerintem csak tippelnek. Az viszont tény hogy Gordon bácsi nagyon szereti a zsidókat, bárhol, bármikor kiáll mellettük, ugyanez nem valószínű a magyarokért...
2013. jún. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

Utolsó, ez nem csak rá igaz...

Mutass már akár egy parlamenti képviselőt, aki önzetlenül a "népért" cselekszik, nem hagyja magát befolyásolni a lobbik által, és megelégszik a képviselőként kapott fizetésével (tehát nem használja fel a benfentes infókat, amiket képviselőként hall arra, hogy mondjuk a saját/családja vállalkozásának zsíros állami megrendeléseket szerezzen - amik szinte csak papíron készülnek el, de a zsetont felveszik érte).

Ugye, hogy nincsen?:)

Bajnai megcsinálta ezt a Wallis Bt-s genyóságot, a belügyminiszterünk gyakorlatilag nyíltan üzletel a maffiával...sajnos egyik oldal képviselői sem méltók arra, amire megválasztották őket: MÁSOK érdekeinek képviselésére...:(

2013. jún. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
17%

"Utolsó, ez nem csak rá igaz...

Mutass már akár egy parlamenti képviselőt, aki önzetlenül a "népért" cselekszik, nem hagyja magát befolyásolni a lobbik által, és megelégszik a képviselőként kapott fizetésével (tehát nem használja fel a benfentes infókat, amiket képviselőként hall arra, hogy mondjuk a saját/családja vállalkozásának zsíros állami megrendeléseket szerezzen - amik szinte csak papíron készülnek el, de a zsetont felveszik érte).

Ugye, hogy nincsen?:)"


Jobbik Magyarországért Mozgalom 43 képviselője. :)

2013. jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Ne haragudj meg, de hajlamos vagyok feltételezni, hogy ennek csak a lehetőség hiánya az oka:)

De ha feltételezzük, hogy nem így lenne, nekem akkor sem tetszik a szélsőségesség.

Más kérdés, hogy őszintén kíváncsi lennék arra, hogy ha kormányt alakíthatnának, miként működne az ország. Csak félek, hogy elszaladna velük a ló, ezért nem tartom a Jobbikot megfelelő alternatívának a jelenlegi politikai "elit" leváltására.

2013. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
19%
Aha. Én hoztam neked egy példát, hogy kik azok, akik még nem loptak és csaltak, és nincsenek korrupciós ügyeik. Hazudok? Bizonyítsa be valaki, hogy nincs igazam. Addig csönd. Miért lenne a Jobbik szélsőséges? El tudnád mondani?
2013. jún. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka.


Ez most tökéletesen illik ide.

2013. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
23%
Akkor hajrá, vagy csak a levegőbe beszélsz? :)
2013. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!