Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol szoktak ismerkedni a...

Hol szoktak ismerkedni a rendes, intelligens, fiatal (15-25év) lányok? Vagy, csak otthon ülnek egész nyáron?!

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom hol ismerkedhetnék meg ilyen lányokkal. Voltam siófokon, de alig találkoztam néhánnyal, és ők is németek voltak.

2013. júl. 4. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
És a német nem jó? A rasszista :D
2013. júl. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hol találkoztál Siófokon németekkel? De megismernék egyet... :D
2013. júl. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kávézók,fagyizók,fesztiválok,strand,stb. de ha rendesek és intelligensek akkor valószínűleg nem csak a lábukat lógatják egész nyáron hanem dolgoznak is tehát diákmunka-helyek,könyvtár esetleg,sportórák mittomén aerobic vagy jóga
2013. júl. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szoktam járni sokszor moziba, színházba, kulturális rendezvényekre, könyvtárba. Reménykedek, hátha találok valahol egy értelmes srácot, mert bulizni nagyon nem szeretek, és inkább olvasok otthon egy jó könyvet.

17/L

2013. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!