Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek úgy általáno...

Mi a véleményetek úgy általánosságban a győri fiatalokról?

Figyelt kérdés
vannak esetleg onnan ismerőseitek, akikről meghatározó véleményeitek vannak? Ha győri vagy, akkor is érdekelne a véleményed!

2013. júl. 5. 19:49
 1/4 Dogmatix91 válasza:
73%
Én győri vagyok. A 12-16 éves korosztály elég erősen "fertőzött". Sok az ecsethajú, köldökig kivágott pólós nyomorék sajnos. Nagy gond nincs velük mondjuk, csak nekem nem esik jól, hogy végigmegyek egy utcán és ilyenek jönnek szembe. Sok a divatmajom, akik azt hiszik marha egyediek, de tucatjával vonulnak ugyan olyan stílust képviselve. Ez mondjuk szerintem nem csak Győrben van így, hanem a legtöbb városban. Egyébként viszonylag normálisak a győri fiatalok, a legtöbbjük könnyen ismerkedik. Sok az egyetemista. 22/F
2013. júl. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akiket én ismerek, egészen normálisak, jó fejek. Bár ahogy az előttem lévő is írta, sok a páwa és a "nagylány" a mininadrágban és pushuppal...

Nekem észak-magyarországinak az a furcsa, hogy a nevek elé névelőt tesznek... Pl: A Mari elment a boltba.:D

2013. júl. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dogmatix91 válasza:
Ez legyen a legnagyobb problémád :)
2013. júl. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pár hónapja költöztem győrbe és ott tartok hogy pest jobb
2017. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!